שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
אחרי שנה וחצי בלבד: ראובן קפלן התפטר מתפקידו כמנכ"ל פסגות
קפלן הודיע ליו"ר בית ההשקעות כי ברצונו לסיים את כל תפקידיו בחברה | "אני מודה לכם על האמון שנתתם בי במהלך התקופה", הוא הוסיף
זעזוע בבית ההשקעות פסגות. מנכ"ל בית ההשקעות, ראובן קפלן, הודיע הבוקר (ד') כי הוא מתפטר מתפקידו. במכתב ששלח ליו"ר בית ההשקעות, ארז נחום, כתב קפלן: "ברצוני לסיים את כל תפקידי בחברה. אני מודה לכם על האמון שנתתם בי במהלך התקופה".

כבר באוקטובר הודיע קפלן על רה-ארגון בבית ההשקעות והוצאה לפועל של תוכנית התיעלות רחבה במסגרתה בית ההשקעות צמצם כ-15% מעובדיו. במסגרת התוכנית בוזרה חטיבת הלקוחות שנוהלה תחת בית ההשקעות בין שלוש חברות הקבוצה, פסגות גמל ופנסיה, פסגות קרנות נאמנות ופסגות ני"ע. קפלן ביצע שינויים נוספים במהלך כהונתו כמנכ"ל בית ההשקעות בינהן החלפת מערך ההשקעות של חברת הגמל והפנסיה, מינויה של גת מגידו כסמנכלי"ת ההשקעות ושינוי מרבית חברי ועדת ההשקעות של החברה.

קפלן מסר כי מאז כניסתו לתפקיד פעל ללא לאות להכין את החברה באופן שיאפשר לבעלים לממש את כוונתם למכור את החברה. בהודעתו לבית ההשקעות הוא ציין כי בכוונתו לפנות להגשמת יעדים נוספים וכי הוא מקווה כי מכירת פסגות תושלם בהקדם. קפלן מסר כי הוא בוחן מספר הצעות שהגיעו אליו וכי הוא יחליט בשבועות הקרובים לאיזו מההצעות ייענה, והודה לקרן אייפקס על ההזדמנות שניתנה לו להוביל את בית ההשקעות הגדול בישראל. קפלן חתם ואמר כי הוא גאה מאוד בהנהלת החברה שפעלה לצידו במהלך התקופה האחרונה להוציא את המשימה אל הפועל.

לקפלן ניסיון של יותר מ-20 שנה בניהול. הוא הגיע לפסגות לאחר שסיים קדנציה של 4 שנים כמנכ"ל עמידר, קודם לכן כיהן 8 שנים בכלל ביטוח כמשנה למנכ"ל וכמנכ"ל כלל בריאות. בנוסף כיהן כמנכ"ל שחל ישראל וכמנכ"ל השמירה מדיקל. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר ראשון עם התמחות בשיווק ומימון מהמכללה למנהל.

מדירקטוריון פסגות נמסר עם כניסתו לתפקיד מנכ"ל בית ההשקעות: "ראובן קפלן מביא עמו עשרות שנים של ניסיון במגזר הפרטי, בשוק ההון ובעולם הציבורי. אנו מאמינים שיכולות הניהול המוכחות שלו בתפקידיו המגוונים והניסיון הרב שצבר יסייעו לקבוצה לעמוד בפני האתגרים ולמנף את פעילותה העסקית לטובת העמיתים שלנו".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית