שם משתמש
סיסמא
שחף ארליך, מנכ"ל טריא | צילום: אלי לוי
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
P2P ראשונה בבורסה: טריא הופכת לחברה ציבורית באמצעות מיזוג עם לוזון נדל"ן
פלטפורמת השקעות ה-P2P הגדולה בישראל, שנוסדה ע"י אייל אלחיאני, אסף שלוש וורדה לוסטהויז, נכנסת לבורסה בתל אביב במהלך אסטרטגי להפוך לשחקנית משמעותית בשוק האשראי בישראל
פלטפורמת ה-P2P טריא בדרך לבורסה בתל אביב. הכניסה לבורסה תעשה במסגרת מיזוג לשלד הבורסאי לוזון נדל"ן הנסחרת בבורסה בתל אביב בבעלותו של איש העסקים עמוס לוזון. בשלב זה שתי החברות חתמו על מזכר הבנות לפיו העסקה תתבצע בדרך של החלפת מניות. בתום השלמת המיזוג, בעלי המניות של טריא יחזיקו 72.5% מהחברה הממוזגת, וצפויים להגיע לאחזקה של 82.5% בכפוף ליעדי הכנסות. במסגרת העסקה, פעילות ההתחדשות העירונית של לוזון נדל"ן תימכר כך שטריא מתמזגת לשלד עם 70 מיליון שקל בקופה מהיום הראשון. 
 
ווליו בייס מיזוגים ורכישות בהובלת יאיר אפרתי הובילה את העסקה ומשמשת כבנקאי ההשקעות של טריא במהלך.

טריא היא חברת פינטק שפיתחה פלטפורמת השקעות ואשראי מבוססות טכנולוגיות מתקדמות. החברה הוקמה בשנת 2014, ובשנים שחלפו מאז הקמתה מיקמה עצמה בחזית הפינטק בישראל, בה היא פועלת תחת פיקוח רשות שוק ההון. עד היום העמיד ציבור המשקיעים באמצעות טריא אשראי בהיקף כולל של כ-4.2 מיליארד שקלים. האשראי הועמד בעולמות הנדל"ן, עסקים קטנים ובינוניים ורכב. 

טריא מנוהלת כיום על ידי שחף ארליך שמשמש כמנכ"ל החברה ויו"ר ועדת האשראי של טריא הוא דודו זקן, לשעבר המפקח על הבנקים. משרדי החברה ממוקמים בראש העין והיא מעסיקה כ-70 עובדים.

עמוס לוזון, מנכ"ל קבוצת לוזון מסר: "אני שמח מאוד על המיזוג. טריא היא אחת מחברות הפינטק הצומחות והמובילות בישראל, ואין לי ספק שהמהלך יוביל למימוש הפוטנציאל הרב שגלום בה".

שחף ארליך, מנכ"ל טריא מסר: "זוהי אבן דרך חשובה בחזון שלנו להפוך לשחקן משמעותי ולהוביל את המהפכה הפיננסית בישראל. גיוס ההון יאפשר לטריא להאיץ פיתוחים טכנולוגיים במטרה לייצר פתרון מיטבי עבור ציבור המשקיעים הפרטי והמוסדי מחד, ומאידך ליצור תחרות למערכת הבנקאית בתחומים נוספים". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית