שם משתמש
סיסמא
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
צמיחה משמעותית בשוק האינשורטק העולמי
שוק האינשורטק צפוי לגדול ב-21.72 מיליארד דולר במהלך 2020-2024 | עיקר הצמיחה מגיע מתחום השיווק וההפצה
 גודל שוק האינשורטק העולמי צפוי לגדול ב-21.72 מיליארד דולר במהלך השנים 2020-2024 ולהתקדם בשיעור צמיחה שנתי משולב [[CAGR של יותר מ-36% לאורך תקופת התחזית.

בהתאם לממצאים, חברות ביטוח משקיעות באופן משמעותי בדיגיטציה במטרה לשפר את פונקציונאליות מערכות התשלומים ופישוט תהליכי העסקאות. אימוץ חברות אינשורטק אפשר לחברות ביטוח להעריך טוב יותר סיכונים הקשורים לשוק, לתפעול, לאשראי של הצד האחר ולנזילות. טכנולוגיות אנליטיות משולבות במערכות מסייעות לחברות ביטוח להבין טוב יותר את התנהגות הצרכנים ואת דפוסי ההתנהגות של השוק וקבל החלטות עסקיות מבוססות על מידע. היתרונות של טכנולוגיות דיגיטאליות יוצרות ביקוש משמעותי לאינשורטק ותורמות להרחבת שוק זה ברמה העולמית.

עיקרי הממצאים:
* עיקר הצמיחה של שוק האינשורטק מגיע מתחום השיווק וההפצה. השימוש הגובר בטלפונים חכמים וקלות הגישה לאינטרנט באמצעות טלפונים אלו חיזקו את השיווק הדיגיטלי ואת ההפצה הדיגיטלית של פוליסות ביטוח באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.

* אירופה היתה שוק האינשורטק הגדול בשנת 2019 והאזור יציע מספר הזדמנויות צמיחה לספקיות השוק בתקופת התחזית. גורמים כמו נוכחות של תחום השירותים הפיננסיים יחד עם ספקי מפתח יניעו משמעותית את צמיחת שוק האינשורטק באזור במהלך תקופת התחזית. 46% של צמיחת שוק האינשורטק העולמי מקורו באירופה בתקופת התחזית. בריטניה וצרפת הן שווקי המפתח לאינשורטק באירופה. צמיחת השוק באזור זה תהייה איטית בהשוואה לצמיחת השוק באזור האסיה-פסיפי.

שוק האינשורטק העולמי מקוטע. בין השחקנים הגדולים ניתן להזכיר את החברות הבאות:
Alan SA, Clover Health, Cytora Ltd., Haven Life Insurance Agency LLC, Oscar Insurance Corp., Quantemplate Technologies Inc., Shift Technology, simplesurance GmbH, Trov Insurance Solutions LLC, ZhongAn Online P&C Insurance Co. Ltd.

ככל שההשפעות של מגפת הקורונה העולמית מתפשטת, כך צפוי שוק האינשורטק העולמי בתקופה שבין 2020-2024 להיות בעל צמיחה חזקה וחיובית יותר.

חברות אינשורטק משתמשות יותר ויותר בביג-דאטה לזהות הזדמנויות למוצרים ולשירותים חדשים ולייעול תהליכי התמחור. ביג-דאטה מאפשרת לחברות אינשורטק לזהות מגמות שליליות הקשורות לעלויות ולביצועים ומאפשרת במקביל פעולות מתקנות. השימוש בבינה מלאכותית יחד עם ביג-דאטה בחברות אינשורטק מוביל למיקוד משופר של לקוחות ומסייע בתהליך קבלת החלטות אוטומטי של ארגונים. שילוב של ביג-דאטה ובינה מלאכותית באינשורטק, שהן מגמות המפתח של שוק זה, יניעו גם את הצמיחה של השוק. כאמור, השימוש בטכנולוגיות אלה יניע את צמיחת השוק בשיעור צמיחה שנתי משולב [[CAGR של יותר מ-36% בתקופת התחזית.

מקור:Report: Global InsurTech Market 2020-2024/ Technavio
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית