שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
MediWho חשפה את 360 – תכנית ליווי למימוש זכויות רפואיות; הסוכנים ייהנו מאופציות בחברה
MediWho360 תאפשר לסוכנים לסייע למבוטחים למצות את זכויותיהם מחברות הביטוח, קופ"ח וביטוח הבריאות הממלכתי | הסוכנים ייהנו מעמלה קבועה בגובה 54% | קופל: הגשמנו חלום שבו אנו מקנים לאזרחים מוצר מהפכני
MediWho יצאה בתכנית MediWho360 שהינה תכנית ליווי למימוש זכויות רפואיות. מטרת התכנית לאפשר לסוכנים לסייע למבוטחים למצות את זכויותיהם מחברות הביטוח, קופות החולים וביטוח הבריאות הממלכתי.
 
מיקי קופל עונה לביקורת: "לא באנו להחליף את הסוכנים, המערכת תאפשר להם להגיע מוכנים יותר לפגישה ולהגדיל מכירות"
1/10/2020
מנכ"ל מדיהו התארח בסדרה 'קו לבריאות' בעדיףTV והסביר שהפלטפורמה שמאפשרת הצגת תמונה מלאה של כלל הכיסויים הרפואיים דווקא תחזיר את הלקוח לסוכן שלו
"MediWho, סטארט-אפ כחול לבן בתחום ביטוחי הבריאות, כולל פירוט נרחב על ביטוחים פרטיים, קולקטיביים, שב"ן וביטוח בריאות ממלכתי. מדובר בפורטל שמנגיש דיגיטלית ממקורות כמו חברות הביטוח ומערכת 'הר הביטוח' ומערכות נוספות, לאחר זיהוי של המשתמש (ת.ז, תאריך הנפקה וכיו״ב) ומציג תמונה רחבה ובעיקר פשוטה להבנה על כל התיק הביטוחי של כל אחד ומאפשר מימוש כל הזכויות בתחום הבריאות. בין היתר, מה קיים ללקוח בכל עולמות הבריאות בהם יש עבורו כיסו י– ביטוחים פרטיים, ביטוחים במסגרות של קולקטיבים, ביטוח שב"ן שרכש וסל הבריאות הממלכתי בגינו משלם מס בריאות, והכל בלחיצת כפתור ובצורה ויזואלית ברורה וצבעונית", מסבירים ב-MediWho.

עוד מציינים כי למשתמשים ניתנת "אינדיקציה מידית אילו ביטוחים/כתבי שירות לא קיימים כלל ללקוח בעולמות בהם נמצא, הצלבה מיידית לביטוחים בהם יש חפיפה וכפל (מהות הכפל תתברר בפגישה עם הלקוח עם איש המקצוע סוכן הביטוח).

מיקי קופל, יזם ובעלי MediWho: "זהו יום מרגש עבורי ועבור סוכני הביטוח בישראל. הגשמנו חלום שבו אנו מקנים לאזרחים מוצר מהפכני וחדשני אשר יסייע להם רבות מול המוסדות בתחום הבריאות. סוכני הביטוח יוכלו להציע ללקוחות מוצר שאינו קיים בעולם ועליו נרשם אף פטנט כחול לבן. השירות החדש שיוצע ללקוחות על ידי סוכני הביטוח יכלול את כל שירותי MediWho והרבה יותר מכך – שירות הקדמת תורים (כולל מכוני דימות) עד 7 ימי עסקים, טיפול בזכויות רפואיות, קבלת כלל השירותים המגיעים לכל לקוח, סיוע בהכנה לתביעות מול כל גורם, החזרים כספיים 3 שנים אחורה, חוות דעת שנייה בארץ או בחו״ל, גישה למאגר הרופאים המקצועיים והמנתחים הגדולה בישראל וכמוכן גם לתרופות". 

"אבל זה לא הכל", מציין קופל, "בנוסף, ייהנו הלקוחות שיצרפו הסוכנים לשירות, גם מקביעת בדיקות גנטיות וסקר (הריון), ליווי דיגיטלי בתהליך גילוי גידולים סרטניים, סיוע בקבלת הזכויות בהתפתחות הילד, ראיה, ניתוחים אסתטיים, התחייבות מול מד״א, אביזרים רפואיים, פיזיותרפיה ושיקום וגישה לסימולטור תרופות שאינן בסל". התמורה לסוכנים והעלות למבוטחים

לסוכני הביטוח מובטחת תמורה. "לסוכנים יוצעו עמלות נפרעים קבועות בגובה 54% - העמלות הגבוהות בתחום אשר ישולמו ב-10 לכל חודש. וראשונה בעולמם של סוכני הביטוח – הסוכנים המצרפים ייהנו מאופציות בחברה (10% ממניות החברה יוקצו לסוכנים) בהערכת שווי עתידית של עד 200 מיליון שקלים בהתאם ליעדים", נמסר מ-MediWho.

באשר לעלות למבוטחים, מ-MediWho נמסר כי העלות הרגילה לאזרח הינה 54 שקלים, לזוג 90 שקלים, לאזרח ותיק 36 שקלים וחינם לילדים עד גיל 18 ללא התחייבות. הביצוע, כאמור, ייעשה על ידי הסוכן באזור האישי של הסוכנים באתר MediWho. 

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית