שם משתמש
סיסמא
יפעת רייטר, מנכ"ל AIG | צילום: אוהד רומנו
חברות קשורות
איי.אי.ג`י (AIG) ביטוח זהב בע`מ
 
לוח אירועים
AIG משיקה אפליקציה המאפשרת לנהגים צעירים או חדשים לנהוג במספר רכבים תחת אותה פוליסה
לדברי החברה, נהג צעיר או חדש יוכל לנהוג ברכבים של שני ההורים, אחים גדולים, דודים, סבים ואפילו חברים, כל עוד כולם מבוטחים ב-AIG וצורפו לחבילה
חברת הביטוח AIG ישראל משיקה את אפליקציית AIG Just Drive, מנתקת את הזיקה בין הרכב והנהג במסגרת מסלול חדש המאפשר לנהגים צעירים או חדשים לנהוג בכל רכב המשויך לחבילה, באמצעות רכישה מראש של חבילות ק"מ ללא צורך ברכישת חבילה לכל רכב. לדברי החברה מדובר על מסלול ייחודי וחדשני.
 
"אם במשפחה יש יותר מרכב אחד המבוטח ב-AIG, הנהג הצעיר יוכל להשתמש בחבילת הק"מ לנהיגה בכל הרכבים ששויכו לחבילה, ללא צורך בחבילה נפרדת לכל רכב. לדוגמה, נהג צעיר או חדש יוכל לנהוג במסגרת אותה חבילה ברכבים של שני ההורים, אחים גדולים, דודים, סבים ואפילו חברים, כל עוד כולם מבוטחים ב- AIG וצורפו לחבילה. בנוסף, ההורים יוכלו לצרף גם שני אחים, או את בן הזוג של הילד שלהם לחבילה ולאפשר למספר נהגים לחלוק באותה חבילת ק"מ", מסבירים ב-AIG.

בחברה מציינים כי הכיסוי הביטוחי מופעל על ידי האפליקציה בלבד, ללא התקנה פיזית של רכיב ברכב, כאשר הנהג הצעיר/חדש מפעיל את הביטוח לפני תחילת הנסיעה, ויפסיק את הביטוח בתום הנסיעה. עם סיום החבילה, בעל הפוליסה יוכל לרכוש ק"מ נוספים באמצעות האפליקציה. המחיר הוא שקל לכל ק"מ.

יפעת רייטר, מנכ"ל AIG ישראל: "AIG היא חברת ביטוח אחרת שחושבת כמו לקוח ולא כמו חברת ביטוח. אין שום סיבה שההורים של נהג צעיר יצטרכו לרכוש כיסוי עבורו לכל רכב בנפרד, שכן הוא יכול לנהוג רק ברכב אחד בכל פעם. לכן האפליקציה החדשה שלנו, AIG Just Drive, מכסה את הנהג בכל רכב בו הוא נוהג. ההורה שלו כבר רכש את מכסת הקילומטרים שהנהג הצעיר ינהג. מכאן גם שמה של האפליקציה – פשוט תנהגו, מתי שתרצו, באיזה רכב שתרצו וכמה שתרצו, בזהירות ובבטיחות. זהו מהלך נוסף שמגביר את השקיפות וההוגנות כלפי לקוחותינו. במציאות שלנו, המשתנה ללא הרף, תפקידנו כחברת ביטוח אחרת הוא לזהות את צרכיהם של לקוחותינו ולהתאים עבורם את המוצרים והשירותים המתאימים ביותר".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
מוצרים:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית