שם משתמש
סיסמא
ד"ר נאוה ניב סרודיו. "משדרגים את הפוליסה בהתאמה להתפתחות הרפואה בעולם" | צילום: אילן בשור
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
איילון חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
איילון משיקה את "בשביל החוסן" – פוליסת מחלות קשות מורחבת ללא שינוי בדמי הביטוח
הפוליסה החדשה כוללת כיסויים ל–43 מחלות קשות ואירועים רפואיים כגון: סכרת נעורים, זאבת, החלפת מפרק ירך, כיסוי של 100% מתגמולי הביטוח לצנתור כלילי טיפולי וכיסוי לתרופות בהתאמה אישית שמתמלא בכל שנתיים
איילון חברה לביטוח ממשיכה לחדש את פוליסות הבריאות של החברה ומשיקה את "בשביל החוסן" – פוליסת מחלות קשות מורחבת - ללא תוספת תשלום ללקוחות החברה.
במסגרת הפוליסה המשודרגת ייהנו לקוחות החברה משורה של כיסויים ייחודיים ובלעדיים לביטוח הבריאות של איילון כגון כיסוי של100% מתגמולי הביטוח בעת צנתור כלילי טיפולי וכן ביטוח הבריאות של איילון הוא היחיד בשוק שמציע כיסוי לתרופות בהתאמה אישית (עד 600,000 שקלים) המתמלא כל שנתיים.

עוד כוללת הפוליסה החדשה פיצוי בעת גילוי אחת מ-43 מחלות קשות ואירועים רפואיים מורכבים בהם סכרת נעורים, זאבת, החלפת מפרק ירך וגילויים מוקדמים של טרום סרטן הערמונית וסרטן השד. בנוסף, מבטיחה הפוליסה תשלום פיצוי למוטב במקרה פטירה של המבוטח, לאחר 14 ימים מיום גילוי המחלה והכל בפרמיה משתנה בהתאם לגיל המבוטח.

בשנים האחרונות איילון יותר מהכפילה את נתח השוק שלה בענף הבריאות והיקף מכירותיה בתחומי הקולקטיבים והפרט גדלות בעשרות אחוזים מדי שנה. החברה מציעה פוליסות בריאות עדכניות וגמישות הכוללות כיסוי רחב ביותר לתרופות שאינן בסל, כאמור כיסוי לתרופות בהתאמה אישית המתמלא כל שנתיים וכן לבדיקות גנומיות, בחירה חופשית של רופא מנתח ושיפוי גם לרופא שאינו בהסדר, ניתוחים בארץ ובחו"ל וכמובן כיסוי לשירותים רפואיים אמבולטוריים רחב ביותר הכולל בין השאר גם כיסוי לבדיקת Colonflag החדשנית, החוזה את הסיכון להימצאות סרטן במעי הגס, ללא צורך בבדיקה פולשנית.

ד"ר נאוה ניב סרודיו, מנהלת אגף הבריאות באיילון מציינת: "אנו מקפידים לשדרג ולהרחיב את פוליסות הבריאות שלנו כל הזמן בהתאמה להתפתחות הרפואה בעולם ומציעים ללקוחות איילון – ללא תוספת עלות, רפואה עדכנית, מותאמת אישית ובמקרים רבים, מצילה חיים ממש. תחום ביטוחי הבריאות באיילון זוכה להכרה מקצועית רבה בענף כולו ואנחנו מקפידים לשמר את היתרונות היחסיים שלנו הן עבור מבוטחי איילון וכמובן גם עבור הסוכנים המצוינים שלנו".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית