שם משתמש
סיסמא
דן דוברי
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
ארגון המחקר הבינלאומי GCIF בחר בדן דוברי לאחד מ-100 האנשים המשפיעים בעולם הפיננסי
דוברי יקבל את אות ההוקרה בכנס השנתי של הארגון שייערך באפריל בלאס וגאס | "כבוד לאלפי אנשי המקצוע ברחבי העולם"
ארגון המחקר הבינלאומי GCIF בחר בדן דוברי כאחד ממאה המשפיעים בעולם בתחום הפיננסי. דוברי מוזמן לכנס השנתי של הארגון בלאס וגאס ב-27 באפריל 2021 לקבלת ההוקרה וירצה בכנס על הבמה המרכזית בנושא: "ייעוץ בינלאומי: האתגרים וההזדמנויות במתן ייעוץ ללקוחות שחיים, מנהלים עסקים ומשקיעים בשילוב של משטרי מס שונים בעולם".

הארגון נימק את בחירתו בדברי בפרמטרים הבאים:  
השפעה עולמית: בקטרוגיה זו קיבל דוברי ציון 82 - בפועלו בבניית מתודולייה בינלאומית לתכנון פיננסי, בעבודתו על טיפול במשפחות ובנייה של אלוקאציית נכסים מותאמת יעדי חיים,  הוא השפיע על חיי משפחות רבות בכל רחבי העולם.

השפעה תעשייתית: בקטגורייה זו קיבל ציון 81. הנימוק: אנשי מקצוע ברחבי העולם לומדים ממתודת העבודה שמיישם דוברי, ששם את הפוקוס על טיפול במשפחה כחלופה לטיפול במוצר. דוברי עולה על כל הבמות בעולם לקדם חשיבה שונה מגובה מחקר אקדמי ומעודד קידום ידע בקרב אנשי המקצוע ברחבי העולם.

יצירתיות וחדשנות: ציון 81: הנימוק: העולם הפיננסי משתנה ללא היכר ואנו עדים להתפתחויות שמובלות על ידי קומץ אנשי מקצוע שמביאים איתם גישות ופתרונות חדשניות. תודות לאנשי מקצוע כמו דוברי שמחוייב לטיפול במשפחה ולנכונות שלו לשתף את הקהילות הבינלאומיות בידע ובנסיון, העולם שלנו משתנה לטובה.

מוכנות לעתיד: ציון 83: תעשיות רבות ברחבי העולם מאותגרים בגלל הקורונה ושינויים דמוגרפים. ההתפתחויות שמובילים אנשי מקצוע כמו דוברי יכולות לשנות הרגלים ישנים ולתת לציבור פתרונות שמתאימים יותר לאתגרי התקופה ויאפשר להם לחיות חיים טובים יותר בלי לוותר על איכות או ביטחון.

ביקוש לחידושים: ציון 84: ועדת המינויים ציין במיוחד בקטגורייה זו את עבודתו של דוברי וציינה שאנשי מקצוע ברחבי העולם יכולים להרויח מהעבודה שהוא עושה והתרומה שלו לקהילה. מתודת העבודה והפתרונות שהוא מקדם עשויים לשנות את איכות החיים של משפחות רבות ברחבי העולם.

דוברי הגיב להוקרה ואמר: "המינוי הפתיע אותי מאוד. לפני כחודש התקשרו אליי מהארגון ואמרו לי שאני מועמד לכבוד ורוצים לתאם לי שיחה עם ועדת המינויים. מתברר שזכיתי בכבוד, ובמידת האפשר בגלל הקורונה אטוס באפריל בלאס וגאס לקבל את ההוקרה. לפני כמעט 40 שנה הקמתי את העסק שלי הראשון, יחד עם המנהל האגדי שלי בחברת הראל ספי פלד, והוא שאל אותי על המודל הכלכלי של העסק ועניתי לו: 'אם הסוכנים שאנו משרתים יתפרנסו טוב ויביאו ערך ללקוחות שלהם, גם אנחנו נתפרנס.

"היום יותר מ-40 שנה אחרי ולאחר עשייה רבה בשירות משפחות שמעניקות בנו אמון, אני נשאר באותה דעה.
הכבוד שהוענק לי בעצם הוא לא רק שלי, אלא של אלפי אנשי המקצוע ברחבי העולם ששמעו אותי ויישמו חלק ממה שאני מלמד. ללא אנשי המקצוע המדהימים שהיתה לי הזכות לעבוד איתם, כל העבודה שלי היתה חסר ערך. אנשי מקצוע אלה קמים כל יום ומתמודדים עם עולם פיננסי לא צפוי ומובילים את המשפחות שנותנות בהם אמון במבוך של התנהלות פיננסית, מוצרים, חוקים ומובילים אותם לחיים של ביטחון וכבוד - הם הגיבורים האמיתיים ולהם מגיע כל ההוקרה והכבוד.

"לאחרונה אני שומע וקורא על אנשי מקצוע שמוטרדים מעתיד המקצוע. להם אני אומר: "חברים, לא היה תקופה בהיסטוריה שהציבור היה צריך יותר יועץ נאמן לידם. המקצוע שלנו הוא חשוב ומכריע בחיי המשפחה, אך הוא שונה מאשר בעבר. לכן, מי שישים את טובת המשפחה בקדימות וידאג לידע ומיומנויות, ישרוד וישגשג.

"היו לצידי בתקופה זו אנשים מדהימים שהיוו השראה עבורי ואני ממשיך ללמוד מהם, כמו יאיר המבורגר, המנהל האגדי של הראל, שהיה הדוגמה האישית הראשונה שלי בענף. ספי פלד ויוסי כהן, השותפים שלי מתקופת ידידים ועתידית. יצחק חלמיש, יהודה בן אסייג ובני גאון מתקופת העבודה שלי בגאון שוקי הון - שלושה גאונים של התעשייה שמייצגים ערכיות ומקצועיות בלי טיפה של יהירות. ידידי המוערך והיקר רם אמית, המנכ"ל האגדי של ענף הביטוח שהיה דירקטור בידידים ומנכ"ל מאוחר יותר במכללה לתכנון פיננסי שבה שימשתי שנים רבות כיו"ר. וכן גאוני התקשורת הפיננסית, עופר נוריאל ואודי אלוני, שרואים בעבודתם שליחות והעניקו לי במה יחד איתם לשנות את התעשייה.

"היתה לי זכות ענקית יחד עם שותפי לשעבר הדבק במשימה, משה לרון, לייסד קהילה של אנשי מקצוע ולעבוד ולתרום לאנשי מקצוע מדהימים שבנו עסקים לתפארת - כמו עומר רבינוביץ מאינווסטור 360, עידן כץ, קארין בוזלי ומייק לביא מנטו, ראובן טיטואני מתלפיות, גבי פרנקל, ליאת פרנקל, גדי ברקעי נועם הירשקורן ועוד רבים ולעבוד עם אנשים שמעניקים לי השראה, כמו השותף שלי לדרך היום אוהד ויגמן וילדיי אורן ולירון דוברי.

"ישנה אימרה נפוצה: 'כשאתה מייצג משהו אז יהיו אנשים בעדך ונגדך, כאשר אתה מייצג כלום - לא יהיו אנשים נגדך אך גם לא יהיו בעדך". מכיוון שתמיד ייצגתי ערכים הכרוכים בשינויים שהיוו לאנשים מסויימים איום, זכיתי גם לראות את הצד של המתנגדים, אך לא נתתי לכך להפריע לי והמשכתי בדרכי להשלמת השליחות שלי", סיכם דוברי.

דוברי הוסיף: "שאלו אותי לאחרונה מה היה הדבר החשוב ביותר שעשית בקריירה שלך? ומיד עניתי להם בפשטות, עוד לא עשיתי אותו".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית