שם משתמש
סיסמא
אלעד שלף | צילום: דורון לצטר
חברות קשורות
האודן ישראל
 
לוח אירועים
האודן הקימה חברה שמתמחה בביטוחי משנה – אלעד שלף יעמוד בראשה
שלף, שעוזב את ביטוח חקלאי, ינהל את הפעילות שנועדה לענות על הצורך הגובר בתחום ביטוחי המשנה בארץ | דני סבר: נביא לחברות הביטוח הישראליות יתרון משמעותי | דיויד האודן: שוק ביטוחי המשנה סובל מהעדר בחירה
האודן (Howden), ברוקר הביטוח וביטוח המשנה הבינלאומי, הכריזה היום (א') על מינויו של אלעד שלף להובלת חברה חדשה בתחום ביטוחי המשנה בישראל (חוזי ופקולטטיבי), וזאת כדי לענות על הצורך הגובר בתחום ביטוחי המשנה בארץ. מינוי זה הינו חלק מהאסטרטגיה הגלובלית של האודן רי לצמוח בביטוחי משנה ולמצב אותה כברוקר מוביל בתחום זה.
 
אלעד שלף עוזב את ביטוח חקלאי
13/1/2021
שלף הודיע על רצונו לעזוב את תפקיד המנכ"ל | יסיים את דרכו בחברה בעוד חצי שנה | "ביטוח חקלאי היא חברה ייחודית ומיוחדת עם עבר מפואר, הווה יציב ועתיד מבטיח", הוא אמר
שלף, שהודיע לאחרונה על סיום תפקידו כמנכ"ל חברת ביטוח חקלאי ובעבר משנה למנכ"ל מנורה מבטחים, ימונה למנכ"ל חברת האודן רי ישראל, בתל אביב. המינוי של שלף, לצד העובדה שמוקמת חברה חדשה שתתמקד ותתמחה בפעילות ביטוח משנה בלבד ושאליוט ריצ'רדסון, יו"ר Howden Re העולמית ואחד מאנשי ביטוח המשנה המובילים בתעשייה יהיה יו"ר דירקטוריון החברה ומעורב בפעילותה, מצביעים על רצינות המהלך.

דני סבר, מנכ"ל Howden Mediterranean Region: "בסבלנות ובמחשבה רבה השקענו ביכולת ביטוח המשנה הגלובלית שלנו. בתחילה על ידי בניית יכולות ניתוח מידע ואנליטיקה מהמובילות בעולם באמצעות חברה ייעודית, HX, ובשלב השני על ידי גיוס אנשי ביטוח המשנה מהמובילים בשוק. אנחנו נשלב בין היכולות המקומיות והגלובליות שלנו על מנת לייצר תפיסת שירות ולקוח שונה לחלוטין מזו שקיימת היום בשוק, ובאמצעות זה להביא לחברות הביטוח הישראליות שנעבוד איתן יתרון תחרותי משמעותי".

דיויד האודן, מייסד ומנכ"ל Howden Group, סיכם באומרו " שוק ביטוח המשנה סובל מזה זמן מהיעדר בחירה עבור חברות הביטוח, וכפי שעשינו בתחומים אחרים, אנו נביא חדשנות, תשוקה ורמת מקצועיות מובילה על מנת להיות ברוקר ביטוח המשנה הטוב ביותר".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית