שם משתמש
סיסמא
אורי קיסוס | צילום: פאביאן קולדורף
 
לוח אירועים
אורי קיסוס ימונה למנכ"ל מור גמל
בתפקידיו האחרונים כיהן כסמנכ"ל בשיכון ובינוי נדל"ן וכמנכ"ל הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל | הוא יחליף את אייל שלייפר שביקש לסיים את תפקידו על רקע שינוי ארגוני
אורי קיסוס ימונה למנכ"ל מור גמל. הוא יחליף את אייל שלייפר, שביקש לסיים את תפקידו על רקע שינוי ארגוני. המינוי כפוף לאישור רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון.
 
לקיסוס (39) ניסיון של כ-15 שנים בשוק ההון. הוא כיהן בתפקידו האחרון כסמנכ"ל בשיכון ובינוי נדל"ן ולפני כן כיהן כשלוש שנים כמנכ"ל הפניקס אקסלנס פנסיה וגמל. במור גמל מציינים כי בתפקיד זה היה קיסוס אחראי על הכפלת הרווח של החברה ומעבר לגיוסים משמעותיים. קודם לכן, שימש כעוזר מנכ"ל הפניקס דאז, אייל לפידות, וכן בשורת תפקידים בכירים בבית ההשקעות פסגות.

לקיסוס תואר ראשון בהצטיינות יתרה במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק, שניהם מהמרכז הבינתחומי. 

שלייפר, בעל ניסיון רב בעולם הגמל והפנסיה, ימשיך ללוות את פעילות מור גמל וקבוצת מור. בתקופת כהונתו כמנכ"ל רשמה החברה צמיחה חסרת תקדים – מציינים בחברה.

קיסוס מצטרף למור גמל כשנתיים לאחר כניסתה של מור לתחום. מור גמל מנהלת כיום כ-10 מיליארד שקלים, והיא רשמה גיוסים משמעותיים לאורך כל השנה בעקבות ביצועים בולטים ביחס לממוצע בענף. בדוחות האחרונים של מור השקעות צוין כי היא צופה מעבר לרווחיות במגזר בשנת 2021. 

יוסי לוי, מנכ"ל מור בית השקעות, מסר כי "אני מודה לאייל על תרומתו האדירה להצלחת החברה. הצטרפותו של אורי קיסוס תסייע לנו להמשיך להוביל סטנדרט שירות גבוה לכלל ערוצי ההפצה, לצד ההשקעה בניהול ההשקעות והמחקר".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית