שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
נפטר ישראל לחמן מבכירי היועצים הפנסיונים
לחמן היה מומחה לתכנון, עריכה וליווי מכרזי ביטוח, פנסיה וגמל כלל מערכתיים בארגונים גדולים ומומחה לייעוץ פנסיוני לבכירים במגזר הציבורי והפרטי | הלווייתו תתקיים היום בצהריים | שותפו רן שאול: אבידה גדולה
ישראל לחמן, מנכ"ל משותף בשאול את לחמן, נפטר אתמול (ג') במפתיע בגיל 62. הלווייתו תתקיים היום בצהריים בהשתתפות בני משפחה בלבד, בשל מגבלות הקורונה.
 
לחמן היה יועץ פנסיוני בכיר, מומחה לתכנון עריכה וליווי מכרזי ביטוח, פנסיה וגמל כלל מערכתיים בארגונים גדולים. היה בעל ניסיון רב במתן שרותי ליווי שוטף לחברות וארגונים מובילים במשק הישראלי ומומחה לייעוץ פנסיוני לבכירים במגזר הציבורי והפרטי. בנוסף, לחמן ייעץ לאתרי תוכן באינטרנט בנושאי ביטוח, פנסיה ובריאות והיה מורשה משרד האוצר לביצוע התמחות ליועצים פנסיונים לקראת הסמכה וקבלת רישוי.

בעברו היה לחמן מנהל בכיר במחלקות ביטוח חיים במגדל חברה לביטוח ובהפניקס. לחמן גם נמנה עם סגל המומחים של עדיף וכתב מאמרים רבים בשבועונים ובמגזינים של עדיף.

שאול את לחמן, חברה לייעוץ ובקרה פנסיונית לחברות, נוסדה ב-2002 על ידי לחמן ורן שאול שציין: "ישראל היה קודם כל חבר, אח, שותף. הקמנו את חברת שאול את לחמן לפני מעל 20 שנה ועבדנו יחד יום יום 20 שנה בידידות ובחברות מופלאה של המשפחות. זו ללא ספק אבידה גדולה לי, לנו, למשפחה, לכל ענף הביטוח, אני וצוות המשרד נמשיך את דרכו ואת המורשת שהנחיל לנו". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית