שם משתמש
סיסמא
רמי דרור (מימין) ואורי אלדובי | צילום: יח"צ
חברות קשורות
הפניקס חברה לביטוח בע`מ
הלמן אלדובי בית השקעות
 
לוח אירועים
הלמן-אלדובי: הסכם המיזוג עם הפניקס יובא לאישור בעלי המניות ב-28 בינואר
על פי ההסכם שנחתם בדצמבר 2020, תשלם הפניקס 275 מיליון שקלים | הפעילות תהיה במסגרת אפ.אנ.אקס אס.פי.סי, חברה ייעודית שבבעלות הפניקס
בית ההשקעות הלמן-אלדובי יקיים ב-28 בינואר אסיפה כללית מיוחדת של בעלי המניות בחברה, כשעל הפרק, בין היתר, אישור הסכם המיזוג עם הפניקס אחזקות ועם אפ.אנ.אקס אס.פי.סי שהנה חברה ייעודית שבבעלות הפניקס.
 
הלמן-אלדובי מתמזג לתוך הפניקס תמורת 275 מיליון שקלים
8/12/2020
המחיר מציין עלייה של כ-85% בשוויו של בית ההשקעות מאז הפך לציבורי ב-2017 | ועדה בלתי תלויה שהקים הדירקטוריון ניהלה מו"מ מול הפניקס, קרן השקעות זרה ואלטשולר שחם שמשך בשבוע שעבר את הצעתו
ההסכם למיזוג עם הפניקס נחתם ב-7 בדצמבר 2020 לאחר קבלת אישור ועדת הביקורת ודירקטוריון הלמן-אלדובי, לפיו תתמזג אפ.אנ.אקס אס.פי.סי עם ולתוך הלמן-אלדובי בדרך של מיזוג משולש הופכי, כך שעם השלמת המיזוג, תהפוך אפ.אנ.אקס אס.פי.סי לחברה פרטית בבעלותה המלאה של הפניקס, בתמורה לסך כולל של 275 מיליון שקלים.

הלמן-אלדובי פיננסים הנה בעלת השליטה בבית ההשקעות והיא מחזיקה 48.2% ממניותיו. בעלי השליטה בהלמן-אלדובי פיננסים הנם רוני משה הלמן, אורי אלדובי, אייזיק סיטון, פיטר פרידמן ודורה ברויטמן דה יזרעאל.

אלדובי, המכהן כיו"ר הלמן-אלדובי בית השקעות מחזיק ב-12.5% ממניות הלמן-אלדובי פיננסים ומחזיק במישרים במניות הלמן-אלדובי בית השקעות בשיעור של 0.92%. רמי דרור, המכהן כמנכ"ל בית ההשקעות, מחזיק במישרין מניות של בית ההשקעות בשיעור של 0.29% וכן אופציות לרכישת מניות. אלדובי ודרור הסכימו באופן עקרוני עם הפניקס על התקשרות עם הפניקס או החברה בהסכם ייעוץ לתקופה של 30 חודשים, בהיקף של לפחות 75% מזמנם. תמורת שירותי הייעוץ ישולם לאלדובי ולדרור תשלום חודשי בסך של 75 אלפי שקלים לכל אחד מהם. אלדובי ודרור יתחייבו שלא להתחרות בתחומי הפנסיה והגמל, במשך תקופת הסכם הייעוץ וכן במשך תקופה מתום תקופת הסכם הייעוץ, כפי שתוסכם בין הצדדים. 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית