שם משתמש
סיסמא
טל קדם | צילום: מיה כרמי-דרור
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
הראל ביטוח ופיננסים
 
לוח אירועים
טל קדם: כלכלה ירוקה והשקעות ESG יהיו המגמות המרכזיות של השנים הקרובות
מנכ"ל הראל פיננסים הציג בשני כנסים דיגיטליים שקיימה החברה ללקוחותיה העסקיים והפרטיים את המיקוד בהשקעות של החברה לשנת 2021
הראל פיננסים קיימה בשבוע שעבר (3 בפברואר) את שני הכנסים השנתיים הגדולים שלה ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים, בהשתתפות של יותר מ-1,000 לקוחות. בניגוד לשנים קודמות הכנסים התקיימו באופן דיגיטלי וכללו הרצאות ופאנל מקצועי.
 
הראל קרנות נאמנות משיקה קרן מנוהלת המשקיעה במניות חו"ל על פי פרמטרים של השקעות אחראיות - ESG
22/12/2020
טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים: שנת 2021 תהיה בעולם בסימן השקעות ESG ולכן ישנה חשיבות גבוהה שגם ליועצי ההשקעות בישראל יהיו אפשרויות השקעה איכותיות ומקצועיות בתחום
טל קדם, מנכ"ל הראל פיננסים, הציג את המיקוד בהשקעות של החברה ל-2021 וציין בעיקר את תחומי הכלכלה הירוקה והESG. לדבריו, כלכלה ירוקה והשקעות ESG יהיו המגמות המרכזיות של השנים הקרובות. קדם הרחיב על הצורך בשילוב תחום ההשקעות האלטרנטיביות בתיק, שהוכיח את עצמו גם בשנת 2020, כשבניגוד לתנודתיות החדה בשוקי המניות והאג"ח שמר על ביצועים קבועים.

מנהל ההשקעות הראשי של הראל פיננסים, כפיר חסין, העריך כי הריביות בעולם לא יעלו לפחות בשנה הקרובה ודיבר על הסקטורים המרכזיים שצפויים ליהנות מתהליך ההתחסנות והחזרה לשגרה, בהם הבנקים, הנדל"ן והתיירות. הוא העריך כי אחרי שפיגר ב-2020 אחרי העולם, שוק המניות המקומי צפוי השנה לסגור פערים והמליץ לשמור על חשיפה נאה לשוק זה.

קרן דנציגר, מנכ"לית הראל ניהול תיקי השקעות, הציגה את המוצרים החדשניים שפיתחה החברה במיוחד על רקע משבר הקורונה. בין היתר הוצג התיק הממוקד בהשקעות במניות טכנולוגיה שהיו האפיק המנצח של 2020 וכן הציגה מסלול השקעות ייחודי ללקוחות כשירים. "בהראל שמים דגש על פתרונות יצירתיים ללקוחות כשירים ומסווגים" מציינים בחברה.

גבי מושייב, מנכ"ל פעילות האלטרנטיב של החברה, ציין כי המיקוד של החברה בתקופה זו הוא בעיקר בקרנות חוב לנדל"ן לנוכח ההזדמנויות באפיק זה ורמות סיכון מוגבלות. הוא הדגיש כי דווקא ב-2020 ראינו לא מעט מגזרים שתפקדו מצוין כולל מרכזים לוגיסטיים, מולטי פמילי ועוד.

בכנס הציגה הראל תחזיות מאקרו ל-2021, במסגרתם צפויה האצה בפעילות הכלכלית בישראל וברוב העולם, עם התקדמות תהליך החיסונים.

את הכנסים הנחו מיכל אולשטיין, סמנכ"ל לקוחות עסקיים, ודובי ספירו, סמנכ"ל לקוחות פרטיים, שהודו ללקוחות על האמון בהם השנה וציינו כי אותם לקוחות שהשכילו לא לשנות את מבנה התיק במהלך חודשי השנה הם המנצחים הגדולים של 2020.

על רקע אתגרי הקורונה בהשקעות ובחיים עצמם, בכנסים התארח ההיסטוריון הציבורי יובל מלחי, שדיבר על הדרכים היצירתיות שהובילו להמצאות הגדולות של המאה האחרונה.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית