שם משתמש
סיסמא
יבה נרקוביץ, סמנכ"לית משאבי אנוש, האחראית על המיזם
חברות קשורות
הכשרה חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
'שלישי בסלון' - מיזם הרצאות של הכשרה לעובדי החברה ובני משפחותיהם
הפרויקט הוא חלק מהתכנית של החברה לחיזוק והעצמת העובדים | ההרצאות יועברו בשעות הערב באמצעות הזום | בין המרצים: זיו שילון, נועה ירון, איתי אנגל וד"ר עינת גלזר
כחלק מהתכנית לחיזוק והעצמת העובדים בתכנית העבודה של הכשרה חברה לביטוח ב-2021, יצא לדרך פרויקט 'שלישי בסלון', במסגרתו ישתתפו עובדי החברה ובני משפחותיהם בסדרה של הרצאות שיתקיימו בשעות הערב ויועברו באמצעות הזום.
 
בהכשרה מציינים כי מדובר בהרצאות מרתקות ומעשירות של מיטב המרצים בישראל. בין המרצים שנבחרו: זיו שילון, נועה ירון, איתי אנגל וד"ר עינת גלזר. "המכנה המשותף של המרצים שמגיעים מעולמות תוכן שונים ומגוונים הוא סיפורם האישי והמרתק שדרכו הם יעבירו מסרים של העצמה אישית, תקווה ואופטימיות תוך למידה על התמודדות עם שינויים ואתגרים שכה מאפיינים את תקופת הקורונה", מסבירים בחברה.

שמעון מירון, מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "הסגר הנוכחי הוא הזדמנות לא רק לשפר את העשרת העובדים ואת העצמה האישית שלהם, אלא גם ולא פחות חשוב לחזק את בני משפחותיהם. מאחר והיום סביבת העבודה היא בבית, אנו כחברה משפחתית רואים לנגד עינינו את בני המשפחה של העובדים כחלק ממשפחת חברת הביטוח ועושים מאמצים להשקיע גם בהם".

יבה מרקוביץ, סמנכ"לית משאבי אנוש בהכשרה, שאחראית על המיזם: "אנו רואים במורל הארגוני חשיבות רבה וערים לעומס הרגשי שהתקופה הזו מביאה עמה. הכשרה חברה לביטוח משקיעה משאבים רבים כדי להביא בתקופה הזו תכנים מעוררי השראה, כאלו שיסייעו לעובדי החברה ובני משפחתם להיות מודעים ולהודות על הדברים הפשוטים שכל כך חשובים. לשאוב עידוד לפעול בסבלנות, סובלנות וערבות הדדית בסביבת העבודה המשתנה והמאתגרת".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית