שם משתמש
סיסמא
 
לוח אירועים
אלייד רוכשת 4.9% ממנורה מבטחים פנסיה וגמל תמורת כ-129 מיליון שקלים
הרכישה משקפת שווי למנורה של 2.5 מיליארד שקלים | לאלייד אופציה להשקיע סכום נוסף תמורת הנפקת עד 4.9% נוספים מהון המניות של מנורה מבטחים, לפי שווי הון עצמי בסך 2.8 מיליארד שקלים
מנורה מבטחים הודיעה היום (ב') כי אתמול החליטו דירקטוריון החברה ודירקטוריון מנורה מבטחים פנסיה וגמל לאשר הבנות שהושגו עם אלייד החזקות לחתימה על הסכם השקעה במנורה מבטחים פנסיה וגמל בסך של 128.8 מיליון שקלים, כנגד הקצאה של 4.9% מהון המניות המונפק והנפרע, בדילול מלא, של מנורה פנסיה וגמל. התמורה משקפת שווי של מנורה פנסיה וגמל בסך 2.5 מיליארד שקלים (לפני הכסף).
 
קבוצת אלייד הנה חברת החזקות ישראלית ותיקה הפועלת זה עשרות שנים בענפי הנדל"ן, האלקטרוניקה, התשתיות והרכב. בין אחזקות קבוצת אלייד נמנות – צ'מפיון מוטורס, אמקול, אלייד לוגיסטיקה, אוטודיל, אשטרום, ניופאן, מיניליין, מנהרות הכרמל ועוד.

בנוסף, תוענק למשקיע אופציה, לתקופה של 2.5 שנים, להשקיע סכום נוסף תמורת הנפקת עד 4.9% נוספים מהון המניות של החברה, לפי שווי הון עצמי בסך 2.8 מיליארד שקלים (לפני הכסף) בניכוי דיבידנדים שיחולקו ממועד ההשלמה ועד למועד מימוש האופציה, כפי שיוסכם בין הצדדים. בהנחה של מימוש מלא של האופציה תחזיק אלייד (לאחר מימוש האופציה) 9.56% מהון המניות המונפק והנפרע של החברה, בדילול מלא.

המשקיע ירכוש את המניות as is, למעט מצגים בסיסיים מקובלים. ההסכם בין הצדדים יכלול תנאים נוספים מקובלים בהסכמים מסוג זה. זאת, כפוף לחתימה על הסכם מחייב בין הצדדים, וכן לעניין מימוש האופציה לאישור הממונה על רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ככל שיידרש.

בכוונת הצדדים לפעול באופן מזורז לגיבוש וחתימה על הסכם מחייב ובהקדם האפשרי. הערכות החברה בקשר להסכם ההשקעה המוצע ופרק הזמן להשלמת המו"מ וחתימה על הסכם מחייב, הינן מידע צופה פני עתיד, כהגדרתו בחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968. "הערכות אלה עשויות שלא להתממש או להתממש באופן ובמועדים שונים מכפי שמוערך על ידי החברה וזאת, בין היתר, בשל גורמים שאינם בשליטת החברה, ובכלל זה, הסכמות האורגנים המוסמכים במשקיע והתקיימות תנאים מתלים אחרים להשלמת העסקה", הסבירו במנורה מבטחים.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית