שם משתמש
סיסמא
מימין: אבישי אבנר, מעיין בר אור, חגי לנצט, אלון דור ויעל כהן
 
לוח אירועים
השטח בוער: סוכני ביטוח שמים הכל על השולחן
מודלי העמלות המסתמנים, התחרות מול החברות הישירות וחברות כרטיסי האשראי וגם בינם לבין עצמם | 5 סוכני ביטוח מובילי דעת קהל ישתתפו בפאנל הפצה במסגרת כנס אלמנטר ה-15
שנת 2021 צפויה להיות שנת מפתח עבור סוכני הביטוח. נכון, אומרים את זה כמעט מדי שנה, אבל נראה שהשינויים מרחיקי הלכת המסתמנים במודל התגמול, הכוללים עמלה אחידה כפי שרוצה המפקח על הביטוח ואולי אף ביטול עמלות ההיקף כפי שיש המעריכים בשוק, הינם קצת הקרחון של האתגרים שיעמדו בפני הסוכנים בחודשים הקרובים.
 
סוכני הביטוח אלון דור, יעל כהן, מעיין בר אור, חגי לנצט ואבישי אבנר ישתתפו בכנס אלמנטר ה-15 של עדיף בפאנל מיוחד בו ישימו את כל הבעיות והאתגרים על השולחן. הכנס ישודר ביום רביעי, ה-24 בפברואר.

לצד מודלי התגמול החדשים יעסוק הפאנל בהנחיית העורך הראשי של עדיף רועי ויינברגר גם בתחרות הגוברת בענף. הפאנל המכובד יעסוק בתחרות הגוברת לסוכני הביטוח מצד מערכי השיווק הישירים של חברות הביטוח, מצד חברות כרטיסי האשראי שקיבלו אשתקד רישיון לפעול בתיווך מוצרי ביטוח ולא פחות חשוב, בסוגייה שמעוררת אמוציות רבות ברשתות החברתיות – מינויי סוכן מחד והנכונות של חלק מהקולגות להעביר אליהם לקוחות ללא תגמול למען הגדלת הדאטה. באשר לקשרים עם חברות הביטוח, תעלה לדיון סוגיית העברת הלידים ליצרנים, מתוך שאלה האם מדובר בהחלטה רציונלית על מנת להעניק ללקוח מעטפת של 360 מעלות, או בהחלטה שגובלת בפגיעה בשליטת הסוכן על לקוחותיו.

במהלך הדיון יקבלו חברי הפאנל במה להעלות בפני קובעי המדיניות בענף – חברות הביטוח, בתי ההשקעות, הרגולטור ולשכת סוכני הביטוח (שחלק מהמשתתפים פעילים במסגרת ועדותיה השונות), את הצרכים העולים מהפעילות השוטפת שלהם ויבקשו את הכלים הדרושים להם כדי להתמודד עם אותם צרכים, וכמובן שסוגיית בתי הסוכן, המספקים חלק מאותם כלים, תעלה אף היא לדיון, סביב השאלה האם לסוכן צעיר, ובימינו אנו גם לסוכנים ותיקים יותר, יש עתיד כעצמאי.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית