שם משתמש
סיסמא
רוזנפלד. "לצערי לא מצאתי ממשיך דרך מתאים" | צילום: גיא קרן
חברות קשורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
 
לוח אירועים
זעזוע בלשכת סוכני הביטוח: ליאור רוזנפלד הודיע כי בכוונתו לפעול להקדמת הבחירות
הודיע כי כבר הערב יפעל לזמן אסיפה כללית בה יבקש את אישור חברי הלשכה להקדמת הבחירות הכלליות לכל מוסדות הלשכה למועד הקרוב ביותר | רוזנפלד: הגיעו מים עד נפש ולא אתן לאיש להמשיך ולמוטט את הלשכה
לשכת סוכני הביטוח הולכת לבחירות מוקדמות: אחרי קדנציה סוערת ומלאה במריבות פנימיות, סוכני הביטוח בדרך לבחירות מוקדמות מהצפוי. נשיא לשכת סוכני הביטוח, ליאור רוזנפלד, מסר הערב (ב') הודעה דרמטית בה הודיע כי עוד הערב הוא מתכוון לפעול במסגרת סמכותו כנשיא הלשכה לזמן אסיפה כללית בה יבקש את אישור חברי הלשכה להקדמת מועד הבחירות הכלליות לכל מוסדות הלשכה, שאמורות היו להתקיים בחודש נובמבר השנה, למועד הקרוב ביותר שניתן.
 
"עד מועד הבחירות ימשיכו לכהן כל בעלי התפקידים בלשכה ומוסדותיה ימשיכו לפעול. עד מועד הבחירות נמשיך לייצג אתכם, לפעול למענכם ולא נוריד את הרגל לדקה מדוושת העשייה. ולכשייבחרו בעלי התפקידים החדשים - מהנשיא ומטה הם יעברו חפיפה מסודרת. העברת המקל חייבת להתרחש מתוך אחריות להמשכיות הלשכה. חזונו של כל מנהיג הוא למצוא את ממשיך דרכו ביום שאחרי. לצערי אני לא מצאתי את המתאים. הנשיא שייבחר ייקבל ממני את מלוא התמיכה לא רק בעת החפיפה אלא לאורך כל הקדנציה כמו שמקובל בדמוקרטיות וכפי שמצופה מאירגון כמו שלנו. את מה שאני לא זכיתי לקבל - אדע להעניק לבא אחריי", אמר רוזנפלד בהצהרתו.

"מרגע שנבחרתי שמה לה קבוצת פעילי אופוזיציה מטרה אחת - לפגוע בי ובשמי הטוב ויהיה המחיר אשר יהיה. על ידי חקירות אישיות נגדי, שליחת עיתונאים חוקרים, הכפשות, הוצאת דיבתי רעה ועוד פעולות רבות שבן אנוש בעל חוסן נפשי נמוך היה מתקשה לעמוד בהן. ועל מה ולמה? על שהעזתי לעשות את הנורא מכל - על שתוך שבע שנים בלבד מרגע שהתחלתי את פעילותי בלשכה נבחרתי לעמוד בראשה, עובדה אותה לא יכולים לשאת עד לרגע זה. וכך שלוש וחצי שנים אותם גורמים עסקו בדבר אחד בלבד - הפרעה וחבלה. לא עשייה, לא תדמית הסוכן, לא מעמד הסוכן, לא פרנסת הסוכן רק דבר אחד – הפרעה", הוסיף נשיא לשכת סוכני הביטוח.

"את כל אלו עוד ניתן היה לשאת ויש בי את תעצומות הנפש לכך. אולם בשנה האחרונה העלו אותם גורמים הילוך, כאשר בחרו בצורה ברורה למוטט את הלשכה, שכרו עו"ד שכל תכליתו להגיש תביעות ועתירות ותלונות כנגד הלשכה וראשיה, תלונות למשטרה, לרשם העמותות, לבית הדין תוך טפטוף רעל לתקשורת כנגד ראשי הלשכה והלשכה. המשיכו בפעולות לפגיעה במשילות כאשר דרשו את התערבותו האקטיבית של בית הדין בניהול הלשכה, הכשלת הצבעות מתוכננת במועצה הארצית, לרבות הכשלת אישור מאזני הלשכה עד כדי פגיעה ביכולתה של הלשכה להתנהל בשוטף", תקף רוזנפלד את האופוזיציה.

"מבין את נושאי המשרה הבכירים שהיות שותפים לעשייה והחליטו שדי להם"

"סוכנים יקרים, לכל אחד מאיתנו יש קווים אדומים וכאשר אלו נחצים גם הפעילים החזקים ביותר שביננו, העושים עבודת קודש בהתנדבות שואלים עצמם - עד מתי? לצערי בימים האחרונים החליטו כמה פעילי לשכה מרכזיים נושאי משרה בכירים שהיו שותפים מרכזיים לעשייה ולהצלחת הלשכה שדי להם, שבריאותם הנפשית חשובה יותר, שהמחיר כבד מנשוא והודיעו על סיום תפקידם. ואני מבין אותם ובוודאי שאיני שופט, אני יכול לחלוק על הדרך אבל בהחלט לא על המהות", אמר נשיא לשכת סוכני הביטוח.

"אף אחד מאיתנו לא מעל הלשכה וגם הלשכה אינה המטרה אלא האמצעי לעשות טוב יותר למען מעמד המקצוע. אין סמכות בלי אחריות וכמו בכל שנותי בתפקיד גם הפעם אקח על עצמי את תפקיד המבוגר האחראי. חברים, הגיעו מים עד נפש ולא אתן לאיש להמשיך ולמוטט את הלשכה. לשכה שחצתה לפני חודש, לראשונה בתולדותיה, את רף 5,000 החברים – לשכה זו לא תיהרס על ידי קומץ עסקנים", ציין רוזנפלד.

"בגאווה גדולה, בזקיפות קומה ובהרגשת סיפוק אדירה אני מסתכל אחורה על השנים שאני מכהן בתפקיד ועל החודשים שעוד נותרו לי ויודע שעשיתי ואמשיך לעשות הכל בכדי להביא את הטוב ביותר לציבור סוכני הביטוח ולציבור המבוטחים בישראל", הוא סיים את דבריו.

תגובת האופוזיציה

סגן נשיא הלשכה יוסי אנגלמן וחברי אופוזיציה נוספים מסרו בתגובה: "נשיא לשכת סוכני ביטוח נאלץ לעזוב את תפקידו תשעה חודשים לפני תום הקדנציה. תקופת כהונתו של הנשיא הסתיימה טרם זמנה ולא יעזרו לו התרגילים והתעלולים, תוך הטחת האשמה בציבור גדול של סוכני ביטוח הגונים וישרי דרך שנקעה נפשם מההתנהלות שלו.

"הנשיא נאלץ לפרוש בבושת פנים בשעה שרשם העמותות חוקר את המתרחש בלשכה וסכנת פירוק מרחפת מעל ראשנו בגלל הנשיא. הנשיא פורש, כי שלושה ממחנהו נטשו אותו בימים האחרונים והוא איבד את הרוב האוטומטי על חודו של קול אחד שממנו הוא נהנה ובזכותו הוא פעל הפוך ממנהל תקין.

"הנשיא פורש כי לא הצליח להביא לאישור הדוחות הכספיים והמילוליים לשנת 2019 ואחרי שבית הדין הארצי של הלשכה, בשורת החלטות חד משמעיות העמיד אותו במקומו. תם עידן. זו משמעות הודעתו. אנחנו נשארים, לא מוותרים, ונעשה הכל לטובת ציבור הסוכנים ושיקום תדמית הלשכה".

 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית