שם משתמש
סיסמא
מימין: כפיר לוי, עו"ד אריה אריאלי, עו"ד מני נאמן ורועי ויינברגר | צילום: סטודיו עדיף
 
לוח אירועים
"המורשת שלך של מקצוענות עם לב ענק תמשיך להיות ב-DNA של הפניקס"
מגן הוקרה על תרומתו רבת השנים לענף הביטוח הוענק בטקס מרגש לעו"ד אריה אריאלי, סמנכ"ל בכיר והמשנה ליועץ המשפטי הראשי בקבוצת הפניקס
 


"ההוקרה בכנסי הביטוח הכללי של עדיף היא מסורת ומהווה את אחד הרגעים המרגשים של האירוע. כולנו יכולים ללמוד מאותם אנשים שהשפיעו על הענף ולומר להם תודה". כך פתח מנכ"ל עדיף, כפיר לוי, את טקס ההוקרה המרגש לעו"ד אריה אריאלי על תרומתו רבת השנים לענף הביטוח. עו"ד אריאלי, סמנכ"ל בכיר והמשנה ליועץ המשפטי הראשי בקבוצת הפניקס, הוא מאושיות הביטוח בישראל אשר מלווה את התפתחות הענף כבר עשרות שנים.

רועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף, ציין בטקס ההוקרה: "עו"ד אריה אריאלי מלווה את הפניקס כבר 40 שנה ואין ספק שהוא אחד מעמודי התווך של הייעוץ המשפטי בחברה. הוא ייצג את החברה מאות פעמים בבתי משפט והיה מעורב בכתיבתן של פוליסות רבות מאוד. מה שמייחד את עו"ד אריאלי הוא שהוא אמנם הגיע להפניקס עם תעודת עורך דין, אך הוא צמח מלמטה, מהשטח, ונשאר מחובר אליו גם עכשיו, ארבעה עשורים אחרי שהגיע לחברת הביטוח.

"הוא אמנם יועץ משפטי, אבל הוא לא היסס מעולם להגיע לבית המשפט או לדבר עם המבוטחים ולסייע להם גם אחרי שהתביעה בגין האירוע הביטוחי הסתיימה. הוא נשאר נאמן למוטו שקבע לעצמו - אם יודעים לגשת לאנשים, לא רק מהזווית המשפטית ולא רק על פי תנאי הפוליסה, אפשר להגיע למצב של win-win שבו כולם מרוצים. עו"ד אריאלי למי שלא יודע, הוא הרבה יותר מאשר חלק מרכזי ממערך הייעוץ המשפטי בחברת הפניקס. כאשר עובד או עובדת זקוקים לסיוע ולתמיכה בעקבות אירוע אישי, אריה הוא הראשון שמתייצב ועומד לצדם. 'חצי איש רווחה' מכנים אותו במסדרונות הפניקס. לצד הסיוע לעובדים, הוא משמש גם כיו"ר ועדת התרומות וקשרי קהילה בחברה, ומרבה להתנדב בעצמו למען הציבור".

"כידוע, אחד הרגעים הקשים ביותר עבור כל מי שעוסק בתביעות ביטוח, בעיקר כאשר מדובר על מבוטח שנמצא במצוקה, הוא לסרב לתביעה. בריאיון לרגל קבלת ההוקרה, שמתפרסם במגזין עדיף, שאלתי את עו"ד אריאלי על כך. תשובתו מסבירה מה הופך אותו לאוטוריטה משפטית מיוחדת במינה: 'ברור שיש גם תביעות שדחינו לאורך השנים, אבל גם לדחות תביעה צריך לעשות בצורה מכובדת. לתת תשובות לגופו של עניין ולא של אדם. כמובן שלא כולם יצאו מרוצים, אבל השתדלתי מאוד לעשות זאת, ואני מאמין שברוב רובם של המקרים, אכן עשינו זאת. לצערי עולם התביעות רווי בהונאות, אבל למרות זאת תמיד חשוב לתת למבוטח תשובה עניינית ומכובדת. כל שצריך לעשות הוא לבדוק האם המבוטח אכן עומד בתנאי הפוליסה ואם כן הוא יקבל את תגמולי הביטוח בדין ולא בחסד', הוא אמר. על כך ובשל תרומתו ארוכת השנים למען ענף הביטוח, אנחנו מעניקים היום את מגן ההוקרה לעו"ד אריה אריאלי".

עו"ד מני נאמן, משנה למנכ"ל הפניקס והיועץ המשפטי הראשי של הפניקס, אמר בטקס: "אין ראוי מאריה אריאלי לקבל פרס מפעל חיים. לאריה ידע וניסיון בתחום הביטוח. לאריה תפיסה אמיתית, חברתית של הביטוח, הוא מביא איתו לב ענק, יודע לשלב מקצועיות באופן ייחודי ומיוחד. הכתובת הראשונה שפונים אליה זה תמיד לאריה אריאלי, הוא מעמודי התווך של הפניקס, וכך הדבר נתפס בכלל בתעשייה. ברכות אריה, המורשת שלך של מקצוענות עם לב ענק תמשיך להיות ב-DNA של הפניקס".

אריאלי הנרגש אמר בטקס: "תודה רבה, אני לא רגיל לטקסים כאלה ואני מודה לכולם, הן לעדיף והן להנהלת הפניקס שמצאה אותי ראוי. מעל 40 שנה אני מופיע כל יום בעבודה והרצינות, האכפתיות, המקצועיות, האנושיות, הן לנגד עיני כמו לרבים מחבריי בהפניקס. עולם הביטוח נמצא עכשיו בתאוצה אדירה, אבל החכמה היא להסתכל קדימה ולשמור על האיזון. הוא בא לידי ביטוי בהיסטוריה, בלשמר את הידע, המקצועיות, האנשים והסוכנים. עולם הביטוח יוכל להמשיך ולהתפתח אם ידע לשמור על האיזון. ישנם כוחות רציניים בענף שידעו לעשות זאת בצורה מאוד נכונה ומאוזנת. אני רוצה להודות לכולם, אני רוצה להעלות את האמרה שאני שומע הרבה פעמים שאשתי אומרת, תיתן לנו קצת יותר מתשומת הלב שאתה נותן להפניקס. תודה רבה לכולם".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית