שם משתמש
סיסמא
אורי אלדובי. "שמנו דגש על כך שמרבית עובדינו ומנהלינו יקלטו בהפניקס ובמיטב דש וכך אכן יקרה" | צילום: דורון סהר
חברות קשורות
הפניקס חברה לביטוח בע`מ
הלמן אלדובי בית השקעות
 
לוח אירועים
המיזוג מושלם: הפניקס קיבלה את אישור רשות שוק ההון לרכישת הלמן-אלדובי
תעודת המיזוג מרשם החברות צפויה להתקבל ביום ראשון הקרוב, 28 בפברואר | אורי אלדובי, יו"ר הלמן-אלדובי: אנחנו מסיימים תקופה ארוכה בעצב, אבל גם בסיפוק ובגאווה גדולה על שורה של מהלכים שהובלנו
הפניקס הודיעה הבוקר (ד') כי קיבלה אתמול את מהממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון, ד"ר משה ברקת, את היתר השליטה בגופים המוסדיים בהם מחזיקה הלמן-אלדובי (הלמן-אלדובי קופות גמל ופנסיה והלמן-אלדובי חח"י גמל).
 
מיטב דש רוכשת מהפניקס את קרנות הפנסיה של הלמן אלדובי תמורת 45 מיליון שקלים
23/2/2021
עם השלמת הרכישה תנהל מיטב דש נכסי פנסיה בהיקף של כ-20 מיליארד שקלים | קרן הפנסיה המקיפה של הלמן אלדובי תצטרף לקרן הנבחרת של מיטב דש | עובדי הלמן אלדובי גמל ופנסיה ישולבו בקבוצת מיטב דש
עוד הבהירה הפניקס כי בשבוע שעבר קיבלה את אישור מידרוג כי לא תחול ירידה בדירוג אגרות החוב (סדרה א') שהנפיקה הלמן גמל, בעקבות שינוי השליטה בהלמן-אלדובי. משכך, כפי שנמסר לחברה על ידי הלמן-אלדובי, אין צורך בקבלת אישור אספת מחזיקי אגרות החוב אלה של הלמן גמל לשינוי השליטה.

לאור זאת, התקיימו כל התנאים המתלים להשלמת המיזוג, למעט קבלת אישורי הצדדים בדבר נכונות מצגים וקיום התחייבויות אשר מטבע הדברים יתקבלו במועד ההשלמה וקבלת תעודת המיזוג מרשם החברות. מועד ההשלמה בו צפויה להתקבל תעודת המיזוג מרשם החברות הוא ביום ראשון הקרוב, 28 בפברואר. במועד ההשלמה ועם קבלת תעודת המיזוג לא יתקיים עוד מסחר במניות הלמן-אלדובי. תמורת המיזוג בסך של 275 מיליון שקלים תועבר על ידי

החברה לחברה לרישומים של בנק הפועלים, כאשר חלק מתמורת המיזוג תועבר לנאמן למחזיקי אופציות למניות של הלמן-אלדובי בהתאם להוראות הסכם המיזוג, וזאת עד למועד ההשלמה. המחיר למניה של הלמן-אלדובי הינו 8.03031 שקלים.

בהנחה כי תעודת המיזוג אכן תתקבל ב-28 בפברואר לאחר פתיחת המסחר במניות הלמן-אלדובי בבורסה, המועד הקובע (המועד בו יהיו בעלי המניות הרשומים כבעלי מניות בהלמן-אלדובי זכאים לקבלת תמורת המיזוג), יחול ב-1 במרץ. ככל שתתקבל תעודת המיזוג ב-28 בפברואר 2021 ,לפני פתיחת המסחר במניות הלמן-אלדובי בבורסה, המועד הקובע יחול באותו היום, קרי ב-28 בפברואר. לאחר המועד הקובע ובמועדים שנקבעו לעניינים אלו: תמורת המיזוג תועבר לבעלי המניות הזכאים בהתאם להוראות הסכם המיזוג והוראות מסלקת הבורסה לעניין זה והלמן-אלדובי תהפוך לחברה פרטית בבעלותה המלאה של החברה.

אורי אלדובי, יו"ר הלמן-אלדובי: "העסקה שהושלמה היום ותכנס לתוקפה בשבוע הבא משקפת להלמן -אלדובי שווי של 275 מיליון שקלים, כמעט מכפול משוויו לפני כשלוש שנים כשהפך לציבורי. לא היינו מצליחים לעשות זאת ללא העבודה המאומצת והמקצועית של כל אחת ואחד מהעובדים והמנהלים בבית ההשקעות. לאורך כל הדרך שמנו דגש על כך שמרבית עובדינו ומנהלינו יקלטו בהפניקס ובמיטב דש וכך אכן יקרה. אנחנו מסיימים תקופה ארוכה בעצב, אבל גם בסיפוק ובגאווה גדולה על שורה של מהלכים שהובלנו. בכלל זה הקמת קרן הפנסיה הפרטית הראשונה בישראל, התחרות הצרכנית שחוללנו עם פנסיית ברירת המחדל, תחום ההשקעות האלטרנטיביות המתקדמות ועוד. אני מאחל הצלחה גדולה לעובדים, למנהלים ולמנהלות ולהפניקס בהמשך הדרך".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית