שם משתמש
סיסמא
מימין: רועי ויינברגר, יעל כהן, מעיין בר אור, עו"ד אבישי אבנר, חגי לנצט ואלון דור | צילום: סטודיו עדיף
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
פאנל סוכנים סוער: מודלי העמלות, השיווק הישיר והכלים של חברות הביטוח
חמישה סוכני ביטוח מציפים את האתגרים עמם הם מתמודדים אל מול הלקוחות, בינם לבין עצמם, אל מול הרגולטור והיצרנים | מגוון הדעות שנשמעו בפאנל המיוחד ממחיש - אין פתרון אחד ובוודאי לא פתרון קסם


שנת 2021 צפויה להיות שנת מפתח עבור סוכני הביטוח. נכון, אומרים זאת בפתחה של כל שנה, אבל נראה שהשינויים מרחיקי הלכת המסתמנים כמעט בכל אספקט הקשור לסוכני הביטוח הופכים את השנה הנוכחית לקריטית במיוחד.

פאנל מיוחד קיבץ בכנס אלמנטר חמישה סוכני ביטוח: עו"ד אבישי אבנר, בעלים של B-linked; מעיין בר אור, בעלים סוכנות ישראל ביטוחים; חגי לנצט מקבוצת סאל; אלון דור, סוכן שותף בארביטראז' - פירמת שותפים לניהול פיננסי ויעל כהן, מנכ״ל ובעלים של אנשים פתרונות ביטוח, להציף את הקשיים, הבעיות והאתגרים העומדים בפני סוכני הביטוח מצד היצרנים, רשות שוק ההון, הציבור וגם הם עצמם – הסוכנים.

בין הנושאים שהעלה לדיון העורך הראשי של עדיף, רועי ויינברגר, היו מודלי התגמול, שעל פי המסתמן בדרך לעבור שינוי מהקצה אל הקצה, כאשר מצד אחד הממונה ד"ר משה ברקת מכוון לעמלה אחידה ומהצד השני ישנן הערכות לגבי ביטול עמלות ההיקף.

נושא נוסף עלה בעקבות דבריו בכנס של הסגן הבכיר לממונה, אוהד מעודי, שאמר כי ברשות שוק ההון יקדמו את ההפרדה בין שני סוגי הסוכנים – ברוקר וסוכן קשור.

חלק נרחב בפאנל הוקדש לסוגיית סוכנויות הביטוח של חברות כרטיסי האשראי, ולצדן חברות הביטוח אשר מחזקות את המערך הישיר שלהן, סביב השאלה האם אפשר לחיות לצד הערוצים הישירים או שזה איום שיכול להיות קטלני עבור סוכני הביטוח. התשובה של סוכני הביטוח הייתה מפתיעה מאוד והיא לבדה שווה צפייה ברב השיח המיוחד.

הקשר בין הסוכנים לחברות הביטוח יכול להיות דו סטרי, ולכן מעניין היה לשמוע מה חושבים חמשת הסוכנים על עמיתיהם אשר מעבירים לידים לחברות הביטוח, בעיקר בתחומים בהם הם לא פעילים ובכל זאת רוצים לתת ללקוחות שלהם מעטפת של 360 מעלות. ולבסוף, נשאלו החמישה אילו כלים הם מצפים לקבל מהיצרנים ולא פחות חשוב מלשכת סוכני הביטוח.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית