שם משתמש
סיסמא
טל לנגביץ אברהם
 
לוח אירועים
חדש במנורה מבטחים: אימות זהות הלקוח באופן מקוון במעמד משיכת כספי פנסיה וגמל
אימצה את הטכנולוגיה החדשנית של TechSee המאפשרת לנציגי החברה לזהות את הלקוח מרחוק באמצעות מצלמת הסמארטפון, ללא צורך במפגש פיזי
מנורה מבטחים מאמצת טכנולוגיה חדישה לתמיכה חזותית במבוטחים ומשיקה שירות חדש, המאפשר אימות וזיהוי לקוחות באופן מקוון במעמד משיכת כספי פנסיה וקופות גמל.

ממנורה מבטחים נמסר כי השירות הייחודי מהווה חלק מאסטרטגיית המעבר לדיגיטל של החברה, תוך הטמעת טכנולוגיות מתקדמות המפותחות על ידי סטרטאפים ישראלים.

"כחלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית, חברת מנורה מבטחים, שבבעלותה קרן הפנסיה הגדולה בישראל, אימצה את הטכנולוגיה החדשנית של חברת TechSee במטרה לייעל את שלב אימות וזהות המבוטח בתהליך משיכת כספי הפנסיה וקופות הגמל. השירות מאפשר לנציגי החברה לזהות את הלקוח מרחוק - באמצעות מצלמת הסמארטפון שלהם, ללא צורך במפגש פיזי", נמסר מהחברה.

במנורה מבטחים מציינים כי על מנת למנוע מקרים של הונאת זהות, תהליך זיהוי המבוטח הינו רב שלבי הכולל, בין היתר, אימות זהותו ופרטיו האישיים. התהליך שכלל בחלק מהמקרים שליחת שליח לבית המבוטח על מנת שיאמת את זהות המבוטח אל מול תעודת זהות, עבר, בין היתר, למרחב הוירטואלי ומאפשר אימות נתונים בזמן אמת ותיעודם, באמצעות תמיכה חזותית.

סנדרה אורן, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל ומנהלת אגף תפעול: "השירות החדש מאפשר לבצע הזדהות של הלקוח מרחוק עם אינטראקציה פשוטה ומהירה בעזרת הסמארטפון של העמית, ובכך מאפשר פעולות ללא צורך של אמצעי זיהוי פרונטליים או עיכובים בביצוע התהליך. פתרון זה מתווסף לשורת פתרונות ממוכנים ודיגיטליים שהשקנו בשנה האחרונה שהמטרה העיקרית שלהם זה שיפור חווית השירות ללקוח".

הקורונה כקטליזטור להשקת השירות
עוד מסבירים בחברה כי "הביקוש לביצוע פעולות דיגיטליות ועצמאיות, תוך כדי שמירה על כללי הריחוק החברתי, עלה בצורה ניכרת בתקופת הקורונה ומהווה זרז נוסף להשקת השירות החדש. תוצאות השימוש בטכנולוגיה החדשה בחברת מנורה מבטחים הראו ביקוש גבוה לשירות של עד פי 5 על פני תיאום פגישה והמתנה בבית להגעת שליח. כמו כן נרשמה שביעות רצון מאד גבוהה של המבוטחים ושל נציגי חברת מנורה מבטחים בשימוש בכלי".

טל לנגביץ אברהם, סמנכ"ל דיגיטל וחדשנות במנורה מבטחים: "השקנו תהליך דיגיטלי חדשני וייחודי שמאפשר לנו לאמת את זהות הלקוח בתהליך משיכת הכספים. השירות החדש מאפשר לנו לקצר את משך הזמן לאימות הנתונים, אישור הבקשה וביצוע העברת הכספים למבוטח. כל זאת תוך שיפור השירות, חוויית הלקוח ושיפור תהליכי העבודה. בתקופה זו, עולה הצורך בפיתוח אמצעיים דיגיטליים עבור לקוחות החברה ואנו שמחים להיות חוד החנית של ענף החיסכון הפנסיוני והביטוח בהקשר זה. התהליך החדש מצטרף אל שירותים ותהליכים נוספים אשר מותאמים אישית לצרכי הלקוחות והוא ממצב את מנורה מבטחים כחברה מובילה, חדשנית ודיגיטלית".

זיו אור, סמנכ״ל פיתוח עסקי ב-TechSee: "אנו נרגשים להיות הבחירה של מנורה מבטחים, המובילה את המהפכה הדיגיטלית בתחום הביטוח ומוצרי הפנסיה והגמל. אין לי ספק כי הטכנולוגיה של TechSee תאפשר למנורה לממש את חזונה, לשים את הלקוח במרכז באמצעות שירות חסר פשרות וחוויית לקוח מהמתקדמים שיש".

חברת TechSee הישראלית, שלאחרונה גייסה 30 מיליון דולרים בסבב גיוס שלישי בהובלתם של OurCrowd וזרוע ההשקעות של Salesforce, פיתחה טכנולוגיה ייחודית לתמיכה חזותית המגשרת על הפער הוויזואלי בתחום שירות הלקוחות ומאפשרת ללקוחות לקבל תמיכה בזמן אמת, מבוססת מציאות רבודה, באמצעות הטלפון החכם או הטאבלט, במתכונת של שירות עצמי או שירות מנציג.

מוצרי החברה השונים כבר אומצו על ידי יצרנים טכנולוגיים וספקי שירות מהמובילים בעולם, בין היתר, Vodafone‏, Orange‏, AT&T‏, Heineken, Verizon, Hitachi ו-Samsung. הפתרון הוכח כיעיל בשיפור מדדי שביעות רצון לקוח (NPS, CES, CSAT) וכן בהקטנת עלויות על ידי צמצום ביקורי טכנאים, צמצום כמות השיחות החוזרות וכן הקטנת החזרת מוצרים.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית