שם משתמש
סיסמא
 
לוח אירועים
עיריית קריית ים מאריכה את המועד לקבלת הצעות לביטוח רכוש וחבויות
המועד המקורי נקבע ל-7 במרץ אך העירייה האריכה אותו ב-4 ימים נוספים | יכולים לגשת למכרז חברות ביטוח, מורשי לוידס וסוכנים שמנהלים תיקים בפרמיה של מינימום 10 מליון שקלים לשנה קלנדרית
המכרז הפומבי לביטוח רכוש וחבויות של עיריית קריית ים הוארך עד ל-11 במרץ (יום חמישי הבא), וזאת במקום התאריך המקורי שעמד על 7 במרץ. "העירייה מקיימת בשנה האחרונה מלחמת חורמה בטיפול במפגעים אשר עשויים לגרור פגיעות בגוף או ברכוש ומקיימת ועדת תביעות שתפקידה לסנן ולהקטין בצורה דרסטית את כמות התביעות המוגשות לטיפול חברת הביטוח וכבר אנחנו רואים הצלחה לא מבוטלת בפעילותנו", הסבירו בעירייה במסמכי המכרז.
 
על פי תנאי המכרז, יכולים להגיש הצעות חברות ביטוח, בעלי רישיון תקף לעסוק בביטוח בישראל כמורשה של חתמי לוידס וכן סוכני ביטוח מורשים בעלי ניסיון מוכח בביטוח רשויות בחמש השנים האחרונות לכל הפחות אשר מנהלים תיקים בפרמיה מוכחת של מינימום 10 מיליון שקלים לשנה קלנדרית.

עלות רכישת תנאי המכרז והמסמכים הנלווים אליו הינה 1,500 שקלים ובשל תקופת הקורונה ניתן יהיה לבצע רכישה טלפונית ולקבל את המסמכים במייל או על ידי שליח על חשבון הרוכש, או להוריד את המסמכים מאתר העירייה. הביטוחים יבוצעו לתקופה של שנה אחת וכפוף להסכמת המבטח יוארך הביטוח באותם תנאים ל-4 תקופת נוספות של שנה כל אחת. ביטול ביטוח יבוצע על בסיס פרורטה ובתום תקופת הביטוח רשאי המבוטח לקבל אורכה של עד 90 יום, בתנאים זהים, אם יידרש לביצוע מכרז או שינוי בביטוחיו.

בקריית ים מתגוררים כ-45 אלף תושבים והיא גובלת מצפון במתחם רפאל, ממזרח בקריית שמואל וקריית מוצקים ומדרום בקריית חיים. העירייה מפעילה ומקיימת פעילות בכל תחומי הציבור, התרבות, החינוך, הספורט וחופי רחצה בעונה המתאימה.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית