שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ארה"ב: תחזית תעסוקה חיובית בחברות ביטוח
מחקר שערכו קבוצת ג'ייקובסון וברוקר הביטוח AON מגלה כי 91% מחברות הביטוח שהשיבו לפנייה אליהן ציינו שהן מתכננות לשמר או להגדיל את צוות העובדים שלהן ב-2021
ממצאי הסבב האחרון, החצי שנתי, של המחקר העוסק בתעסוקה בביטוח בארה"ב, שנערך על ידי קבוצת ג'ייקובסון העוסקת בהשמת טאלנטים בחברות ביטוח וברוקר הביטוח AON, מראה ש-91% מחברות הביטוח שהשיבו לפנייה אליהן ציינו שהן מתכננות לשמר או להגדיל את צוות העובדים שלהן בשנת 2021.
 
גרגורי פ. ג'ייקובסון (Gregory P. Jacobson), מנכ"ל משותף בג'ייקובסון, אמר שלמרות שהשנה האחרונה הביאה עימה מספר אתגרים ייחודיים, תעשיית הביטוח נותרה חזקה. המבטחים אופטימיים יותר ממה שהיו לפני חצי שנה ובסך הכל, תכניות ההשמה בתעשייה אינן שונות באופן דרסטי מאשר היו לפני המגפה. לדבריו, למרות שזה עשוי להיות הדרגתי, הציפייה היא שהתעסוקה בביטוח תמשיך לעלות השנה.

להלן עיקרי ממצאי המחקר:

* ב-12 החודשים הבאים 56% מחברות הביטוח מתכננות להגדיל את צוות העובדים ו -35% מתכננות לשמור על גודל הצוות הנוכחי. תפקידים בתחום הטכנולוגיה, ניתוח נתונים וטיפול בתביעות, צפויים לראות את הצמיחה הגדולה ביותר במהלך השנה הבאה.

* 9% מחברות הביטוח מתכננות לצמצם את צוות העובדים ב-12 החודשים הבאים. צמצום זה נמוך מ-17% מהחברות שדיווחו במחקר שהתקיים ביולי 2020. ארגון מחדש הוא הגורם השכיח ביותר העומד מאחורי צמצום צפוי של צוות עובדים.

* 67% מחברות הביטוח צופות גידול בהכנסות, עלייה של 9% בהשוואה למחקר הקודם.

* בסך הכל נמשך הקושי בגיוס עובדים מיומנים: מבין 11 התחומים התפקודיים עליהם דווח במחקר, ב-7 תחומים גדל הקושי בגיוס עובדים בהשוואה לינואר 2020. תפקידי ניתוח נתונים, אקטואריה וטכנולוגיה נחשבים עתה התחומים הקשים ביותר לאיוש.

* אם תעשיית הביטוח תיישם את תכניות גיוס העובדים שלה, תירשם עלייה של 0.74% בתעסוקת עובדים ב-12 החודשים הבאים.

בישראל

לאורך השנים הוכח ששוק ההון הישראלי צמוד לביצועי השווקים בארה"ב. לאור האמור יש לצפות שתעשיית הביטוח הישראלית תתרום את חלקה ליציאה מההאטה הכלכלית והמשבר התעסוקתי החמור בו נמצאת עתה מדינת ישראל עקב מגפת הקורונה העולמית.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית