שם משתמש
סיסמא
מיקי קופל | צילום: בנימין אדם
 
לוח אירועים
הדסה ומדיהו בשיתוף פעולה לסיוע והנגשת זכויות ללקוחות החברה
בית החולים יעניק ללקוחות מדיהו שירותים רפואיים במסגרות ציבוריות ופרטיות והחברה תוכל לבצע השוואות זמינות בין בתי החולים והספקים השונים לשירותים רפואיים
הסכם לשיתוף פעולה רפואי נחתם בין בתי החולים של הדסה לחברת מדיהו, העוסקת בסיוע למטופלים במימוש זכויותיהם. במסגרת זו החברה תסייע ללקוחותיה בכל ההליכים הקשורים בקבלת התחייבות או כיסוי כספי מהגורמים המבטחים אליהם הם משתייכים: חברות ביטוח, קופות חולים, שב"ן וביטוחי בריאות פרטיים בחברות הביטוח.
 
בנוסף, הדסה תעניק גם ללקוחות החברה מכל רחבי הארץ שירותים רפואיים במסגרות ציבוריות ופרטיות. החברה תוכל לבצע השוואות זמינות בין בתי החולים והספקים השונים לשירותים רפואיים ולהציע את שירותי הדסה בזמינות וברלוונטיות התואמת את המצב הרפואי.

מבית החולים נמסר כי לרשות המטופלים עומדים בין השאר רופאי הדסה כולל 500 הרופאים המומחים והיועצים מכל תחומי ההתמחות ברפואה. זאת בנוסף לשירותי אשפוז, ניתוחים, צינתורים, מכוני דימות, טיפולי פריון ושאר התחומים, וכן שירותי חוות דעת שנייה וייעוצים תרופתיים.

השירותים של הדסה ניתנים בשני הקמפוסים של הדסה בירושלים, בהדסה "גיבור ספורט" במתחם הבורסה ברמת גן ובעתיד במקומות נוספים.

"בתי החולים של הדסה מציעים למטופלים מרחבי הארץ את השירותים המתקדמים ביותר, ומעמידים לרשותם את מיטב המומחים עבור כל מצב רפואי. אנו בטוחים כי ההסכם עם חברת מדיהו יסייע בהנגשת זכויותיהם והאפשרויות העומדות לרשותם בבתי החולים של הדסה", נמסר מהדסה.

מיקי קופל, מייסד מדיהו: "שיתוף הפעולה עם הדסה הוא מתבקש. הטכנולוגיה המתקדמת, רוחב הרופאים, המומחים והחשיבה החדשנית של העושים במלאכה בהדסה מביאים חוויית לקוח, תרומה לאיכות חיים והכי חשוב טיפולים ואבחונים מצילי חיים. ביחד נעניק ללקוחות שירות, זמינות גבוהה וליווי אישי בהתאם לביטוחים שיש ללקוח בקופות החולים ובביטוחים הפרטיים, את כל מה שמגיע לו".
 


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית