שם משתמש
סיסמא
יניב גואטה | צילום: דוברות מנורה מבטחים
חברות קשורות
מנורה מבטחים ביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
מנורה מבטחים הטמיעה טכנולוגיות דיגיטליות חדשניות באמצעות פתרונות VMware
יניב גואטה, סמנכ"ל תשתיות טכנולוגיות במנורה מבטחים: VMware vRealize Automation הפחית דרמטית את זמני אספקת השירותים והתשתיות מימים לשעות
מנורה מבטחים אימצה טכנולוגיות דיגיטליות חדשניות, כמו שדרוג יכולות האוטומציה בתשתיות והקמת Self Service Portal עבור משתמשים לצריכת שירותי תשתית. בין השאר יישמה מנורה מבטחים את פתרון האוטומציה VMware vRealize Automation (VRA). נמסר, כי הפתרון מאפשר הוספה או צריכה של משאבי מחשוב, במספר לחיצות כפתור, בצורה פשוטה ואוטומטית.
 
עוד נמסר כי "טרם מגפת הקורונה דאגה מנורה מבטחים לשפר את יכולות אבטחת המידע ברשתות התקשורת, ובפרט את יכולות אכיפת החוקים על תעבורת רשת בתוך הסביבה הווירטואלית. כמענה לצרכים אלו בחרה מנורה בפתרונות NSX-T VMware. נעשה שימוש ביכולות vRealize Network Insight בכדי לנתח ולנהל את תעבורת התקשורת ברשת הווירטואלית".

"סל הפתרונות של VMware שומר עלינו תחרותיים, יעילים ובטוחים במהלך התקופה הדינמית והמורכבת שבה אנו נמצאים היום", אמר יניב גואטה, סמנכ"ל תשתיות טכנולוגיות במנורה מבטחים. "VMware vRealize Automation הפחית דרמטית את זמני אספקת השירותים והתשתיות מימים לשעות. בנוסף, הפלטפורמה מאפשרת להפוך את הקצאת המשאבים לאוטומטית לרבות רכיבי תקשורת ושירותים נוספים", הוסיף.

"במהלך מגפת הקורונה, היינו עדים בקרב לקוחותינו לשימוש ההולך וגובר בטכנולוגיה ולהסתמכות עליה. נוכחנו לדעת שארגונים שהכינו עצמם מבעוד מועד לשינוי הדיגיטלי, יכלו לצלוח את התקופה הזו טוב יותר", אמר שלומי אביב, מנכ"ל VMware ישראל, שציין: "אנו שמחים על ההכרה של חברה מובילה כמו מנורה מבטחים בחשיבות הטרנספורמציה הדיגיטלית לעובדי וללקוחות החברה".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית