שם משתמש
סיסמא
 
לוח אירועים
בריטניה: שותפות בין ויטאליטי לנבחרת הוקי נשים
במסגרת השותפות הופכות זרועות הבריאות, החיים וההשקעות של ויטאליטי לשותפות ראשיות של נבחרות הוקי הנשים של אנגליה ובריטניה
חברת הביטוח ויטאליטי Vitality (בריטניה) והוקי נשים של אנגליה ובריטניה (England & Great Britain Women’s Hockey) – הגוף המרכז את פעילות ההוקי, נכנסו לשותפות לתקופה של שלוש שנים.

במסגרת השותפות הופכות זרועות הבריאות, החיים וההשקעות של ויטאליטי לשותפות ראשיות של נבחרות הוקי נשים של אנגליה ובריטניה (כשהלוגו של ויטאליטי מוצג על חולצות הנשים), שותף מציג של הפדרציה העולמית להוקי, ליגת הוקי פרו בבריטניה- שכוללת משחקי גברים ונשים כאחד וגם שותף התואר של ליגת ההוקי האנגלית לנשים שנקראת ליגת הוקי הנשים של ויטאליטי.

תכנית ההשתתפות השורשית של אנגליה בהוקי תיקרא מעתה 'ויטאליטי חזרה להוקי' כשהחברה עובדת בצמוד להוקי אנגליה ובריטניה כדי לעודד את נראות המשחק ולעודד אנשים רבים נוספים לנסות או לחזור לספורט.
השותפות תספק תמיכה במשחק ותחזק את הפרופיל של המשחק כחלק מהמחויבות המתמשכת של ויטאליטי לספורט נשים והתייחסות להבדל המשמעותי הקיים ברמות הפעילות הגופנית בין גברים לנשים. באמצעות ההיבטים המרובים של השותפות, ויטאליטי יחד עם הוקי אנגליה ובריטניה, יציגו את מטרת הליבה של החיים - להפוך אנשים לבריאים יותר ולהעצים ולהגן על חייהם באמצעות פעילות גופנית.

ניק ריאד (Nick Read) מנכ"ל ויטאליטי, אמר שכאחד מענפי הספורט היחידים שמשחקים בו גברים ונשים באופן שווה, ההוקי מחזיק בעמדה ייחודית, כלומר הוא ממוקם היטב להניע מעורבות בפעילות גופנית, במיוחד אצל נשים ותומך בהן לנסות לשחק או לחזור למשחק. "מעולם לא היה זמן חשוב יותר להיות מעורבים בספורט נשים בכל הרמות, לתת השראה לאנשים רבים להפוך לפעילים יותר ולחיות באורח חיים בריא יותר - דבר שתואם את מטרת הליבה שלנו, להפוך אנשים לבריאים יותר ולהעצים להגן על חייהם", אמר.

במקביל להודעה זו הודיעה חברת הביטוח ששחקנית הוקי העבר וזוכת מדלית זהב אולימפית, אלכס דנסון-בנט (Alex Danson-Bennett) בעלת תואר הכבוד MBE (Member of the Order of the British Empire ) מצטרפת לצוות החברה כאלופת ביצועים שם היא תשתמש בחוויותיה הנרחבות בספורט ובבריאות כדי לעזור לעסקים להניע ולעודד את עובדיהם לטפל ולתעדף את בריאותם ורווחתם.

דנסון-בנט אמרה שהיא שמחה להצטרף לארגון המבקש להעלות את הפרופיל של ספורט הנשים, וכי היא בטוחה ששותפות זו תביא למעורבות רבה יותר של אנשים במשחק שיהפכו לפעילים יותר ויחיו באורח חיים בריא יותר.

תכנית אלופי הביצועים של ויטאליטי
תכנית האלופים של ויטאליטי (ספורטאי עבר מצטיינים) מהווה חלק מהיצע מקום העבודה של חברת הביטוח שמטרתו לתמוך ולהעצים ארגונים במטרה לעודד שינוי התנהגותי חיובי בתוך עסקיהם. אלופי הביצועים עובדים יחד עם אלופי ויטאליטי – אלו האחרונים הם תומכי רווחה ובריאות במקום העבודה והם מתמקדים בתזונה, פעילות גופנית, רווחה נפשית והבנת הבריאות.

בישראל קיימות מספר אפליקציות שמעודדות פעילות גופנית ומתגמלת את העומדים ביעדים, ביניהן: AIG Safe Life, אקטיב של כללית ועובדים בריא של ההסתדרות הכללית.

אתר החברה בבריטניה - לחצו כאן
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית