שם משתמש
סיסמא
עוזי ארגמן
חברות קשורות
לשכת סוכני הביטוח בישראל
 
לוח אירועים
עוזי ארגמן הכריז על התמודדות לנשיאות הזמנית: "5 חודשים – תקופה מספקת להחזיר לתלם"
יו"ר ליסוב סוכנות לביטוח שלח איגרת לסוכנים בה הבטיח לשלב סוכנים צעירים כבר עכשיו בהנהגת הלשכה | הודיע כי יתמוך בשלמה אייזיק בבחירות בנובמבר וקרא לנשיאי העבר להצטרף אליו
"הימים והשעות האחרונות הביאו אותי לחשבון נפש ממשי, המביאים לידי ביטוי את הרצון העז לאחד את השורות, להשאיר את הגאווה והחדווה ובעיקר להיות עבורכם דמות הרואה רק אתכם, כי אנחנו קודם כל סוכני ביטוח", כך פתח עוזי ארגמן את האגרת אשר שלח היום (ד') לסוכנים, בה הודיע באופן רשמי כי הוא מתמודד על הנשיאות הזמנית של לשכת סוכני הביטוח בבחירות שייערכו ב-9 ביוני.
 
ישראל אליוביץ הודיע על מועמדותו לנשיאות לשכת סוכני הביטוח ביוני, עוזי ארגמן נוטה להתמודד
5/4/2021
חברים נוספים בלשכה בוחנים את האפשרות להתמודד לנשיאות למרות שמדובר בתקופת כהונה קצרה של כ-5 חודשים בלבד
ארגמן סיפר כי בימים האחרונים קיים פגישות ושיחות רבות, בהן "עם גורמים בכירים בענף, סוכנים ותיקים וצעירים, מקבלי החלטות רבים ושונים ובעיקר עם משפחתו".

"אני יוצא מכל זאת במסקנה אחת - אני מתגייס למילואים! צו 8 של ממש. אני בא להיות הנשיא של כולם. אומנם הנשיא הנבחר יהיה לתקופה קצרה של 5 חודשים, אך היא תקופה מספקת עבורי להחזיר את הלשכה לתלם ולמסלול הנדרש", הוא הסביר.

ארגמן קרא לנשיאי העבר של לשכת סוכני הביטוח להצטרף אליו. "אני סמוך ובטוח כי נשיאי הלשכה לצידם עבדתי ישמחו לראות אותי בא לתרום עצמי למענכם. זוהי חובת השעה. אני קורא לשאול פסטרנק יוסי מנור, אודי כץ, אריה אברמוביץ וליאור רוזנפלד ביחד עם כולכם, בואו יחדיו נצעיד את הלשכה למקומות שכולנו רוצים שהיא תהיה בה.

"זה לא סוד שאני חסיד של אחדות השורות, לכן גם תמכתי ואתמוך בשלמה אייזיק לנשיאות בנובמבר, כי הוא איש של שלום, אחווה, רעות ואיש מלא בערכים של כבוד הדדי וכזה הלשכה צריכה. אמנם אבחר לזמן קצר, אבל כבר עתה אדאג לגיוס סוכנים צעירים ושיבוצם לתפקידים מובילים בלשכה על מנת לשמר את עתיד הענף. אני קורא לחברי קובי סוויסה שלא שובץ לתפקיד בקדנציה האחרונה, להצטרף אלי, אדאג לצרף אותו ועוד צעירים כמותו לתפקידים משמעותיים למען עתיד משותף", כתב ארגמן, בהתייחסו לשינויים שניסו לבצע בוועדת התקנון של לשכת סוכני הביטוח, במסגרתם הייתה כוונה למנוע מיו"ר ועדת הצעירים להצביע בוועד המנהל.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית