ראשי
»
»
כנס המעסיקים ה-9
מרץ
2019
18
כנס המעסיקים ה-9
18/03/2019, שני, לאונרדו סיטי טאואר ר"ג
כנס המעסיקים ה-9
סוג האירוע:
כנס
יוזם האירוע:
 
קהל:
 
שעות האירוע:
8:00
15:00 -
תיאור האירוע:

בסוף מרץ 2019 יפקעו הסכמי הפנסיה הקיימים בין קרנות הפנסיה למעסיקים.

החל מתחילת אפריל נדרשים המעסיקים להכריע מהו נתיב הבחירה להסדר הפנסיוני של עובדיהם: יציאה למכרז פנסיוני או בחירה באחת מארבע קרנות ברירת המחדל. 

רפורמת ברירת המחדל מצטרפת לשינויים נוספים שחלו בשוק הפנסיוני בשלוש השנים האחרונות וטלטלו את המגזר העסקי. די אם נמנה את העלאת ההפקדות הפנסיוניות, הבחירה שעברה באופן מוחלט לידי העובדים ורפורמת תפעול הכספים שהביאה לכניסת שחקנים חדשים לשוק, כדי להבין שתפקיד המעסיק בכל הנוגע לחיסכון הפנסיוני של עובדיו השתנה לחלוטין.

האלטרנטיביות הפנסיוניות המגוונות, לצד שינויים פנסיוניים מהותיים שהתחוללו בשנים האחרונות, נותנים היטב את אותותיהם בתחרות הענפית ובפעילותם של קרנות הפנסיה וגופי הביטוח אל מול ציבור המעסיקים.

שינוים אלה ישפיעו, קרוב לוודאי, על מצבם של העובדים ועל כלל הפעילים בענף.


כנס המעסיקים ה-9 של עדיף, בשיתוף איגוד לשכות המסחר והתאחדות התעשיינים, יתקיים ביום ב', 18.3.19.

הכנס יציג את עיקרי השינויים הפנסיוניים ואת משמעותם עבור המעסיק ועובדיו, במטרה לתת בידי המעסיק כלים מעשיים להיערכות והתנהלות נכונה בשוק החדש.


הכנס גם יסייע למעסיק בתהיות המתעוררות בעידן הנוכחי, בהן: כיצד לבחור קרן פנסיה? למי מתאימה קרן ברירת מחדל? מהם ההבדלים בין קרן פנסיה גדולה לקטנה ומהי ההיערכות הנדרשת ממנו לתפעול ההסדר הפנסיוני.

המשתתפים צפויים לזכות ליום גדוש בידע וכלים וכן בדרכי פעולה מעשיות  באמצעות  הרצאות, פאנלים וראיונות מקצועיים עם מובילי התחום בישראל.

 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011