שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ראשי
»
מאמרים ודעות
 
ההחלטה של המפקח על הביטוח לאשר לקופות החולים לגבות עד 5% מהפרמיה מציפה את הצורך למנוע מהן כליל לשווק פוליסות ביטוח | במקרה הצורך מי יענה למבוטחים, בעיקר המבוגרים, באמצע הלילה או בסופי שבוע?
במכתב ששיגר סוכן הביטוח חיים רוזנטל לפרופסור אבי שמחון, ראש המועצה הלאומית לכלכלה, הוא תןקף את אישור הממשלה לפטור ממס על משיכת כספים מקרנות ההשתלמות, ומכנה את המהלך: "איוולת שאין כדוגמתה"
ברברה סבירסקי, מנכ"לית מרכז אדוה, על הטיוטה הראשונה של חוק ההסדרים: "מעלה תחושה שהיא נכתבה עוד לפני פרוץ מגפת הקורונה ואי אפשר למצוא בה מילה על שירותי בריאות הציבור"
בית המשפט חילק את הנזק בין הקניון לחברת הניקיון וקבע לתובעת אשם תורם בגובה של 25% | "אין זה סביר לצפות ממי שבא לבלות בקניון כי ילך כל הזמן כשעיניו מופנות לרצפה כדי לוודא שהיא נקייה"
בית המשפט המחוזי קיבל את הערעור של חברת הביטוח ופטר אותה מתשלום תגמולי ביטוח בגין המחפר שנשרף כליל בשריפה
הדאטה מהווה את הכוח החדש בעולם הדיגיטלי ומשנה את כללי המשחק | זה הזמן לגמישות מחשבתית כדי למקסם את הקמפיינים הדיגיטליים
טיוטת חוק ההסדרים כללה סעיף לפיו הבנקים יוכלו לתת ייעוץ פנסיוני גם באמצעים דיגיטליים. כיום הבנקים לא מתוגמלים על מכירת גמל להשקעה ולכן לא מוכרים אותה, והיא גם מתחרה במוצרים פיננסים אחרים שהם משווקים
פגיעה בתזרים החודשי, התגברות הפדיונות, החזרי עמלות בגין ביטול פוליסות, ועוד - התמונה הקודרת של המגפה | אז מהן בכל זאת ההזדמנויות לסוכנים בעת הזו?
טל דן מציגה כלים ליצירת תהליך לייעוץ ופיתוח ארגוני בסוכנות הביטוח
דחה בקשה להתערב בהחלטת בית הדין הארצי לעבודה שביטל אישור להגשת תובענה ייצוגית בנושא תעריפי ריסק לנשים
התקבלה תביעה לפיצויים בגין נזקי גוף שנגרמו לתובעת לאחר שהותקפה על ידי אלמוני בחניון אותו מנהלת ומפעילה חברת אחוזות החוף
דניאל אטיאס, מומחה לשפת גוף מפרט מיומנויות תקשורת שתסייע לכם להצליח למכור יותר | צפו בשידור
דן דוברי מארח את נועם הירשקורן לשיחה על אלטרנטיבות השקעה לפקדונות בבנקים
התפרצות הנגיף סיפקה הזדמנות לבחינת היתרונות והחסרונות של קרן י' | כשכולם מדברים על ירידה בשוקי ההון, האם דווקא הנכסים הלא סחירים הם שישפיעו לרעה על הכנסות חברות הביטוח? | רחלי בינדמן בטור ראשון
חרם המפרסמים על פייסבוק מהווה הזדמנות לבחון כיצד הפרסום הדיגיטלי והרשתות החברתיות משפיעים על ענף הביטוח בישראל ומה חברות הביטוח יכולות לעשות כדי להגדיל את המשפך ולהקטין עלויות
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011