האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אבי דויטש
כתבות נוספות
 
אבי דויטש הקים קרן הלוואות חדשה
הקרן תחת השם EXPO FUND מעניקה אשראי כנגד שעבוד בטוחות נדל"ן | על מייסדי הקרן נמנים גם קבוצת רוביקון וקרן הגשמה
רו"ח אבי דויטש, לשעבר יו"ר ומנכ"ל אקסלנס נשואה גמל ופנסיה, הקים קרן הלוואות חדשה ללקוחות הבנקים. בנוסף לדויטש נמנים על מייסדי הקרן גם אמיר ברמלי, מייסד קבוצת רוביקון ואבי כץ, נשיא ומייסד קרן הגשמה, ששותפים גם לצוות המקצועי.

הקרן, תחת השם EXPO FUND, מעניקה אשראי כנגד שעבוד בטוחות נדל"ן, לרבות דירה או נכס מסחרי בישראל שבבעלות מבקשי המימון החופשיים משעבוד.

גובה המימון ניתן עד שיעור של 50% משווי השוק של הבטוחות, כפי שייקבעו על ידי שמאי מטעם הקרן. הבטחות יירשמו כנגד העמדת המימון, לצורך הבטחת פירעון האשראי.

הקרן הוקמה על רקע הקושי של הבנקים בישראל להעמיד אשראי ללקוחות איכותיים, כתוצאה משיקולים תפעוליים ומההכבדה בתנאי הרגולציה. מצוקת האשראי משתקפת בעולם כולו בעקבות החמרת הרגולציה הבנקאית וזהירות המשנה שנקטו הבנקים המרכזיים באירופה ובארה"ב. מצב זה מעמיד אתגר מורכב בפני מדינות ה-OECD, ודורש מהן להתמודד עם פתרונות יצירתיים לתהליכי המימון הקיימים.

דויטש נמנה על מפתחי ענף קופות הגמל בישראל. דויטש הקים את קופות הגמל של אקסלנס נשואה בין השנים 2000-2005 כיהן כמנכ"ל הגמל והפנסיה. משנת 2006 ועד דצמבר 2011 כיהן דויטש כיו"ר הקופות. בשנת 2002 יזם דויטש את הקמת איגוד קופות הגמל בלשכת המסחר ובשנים 2004-2009 שימש כיו"ר האיגוד.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011