הסיבים 25, פתח תקוה, 49517
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
כתבות נוספות
 
AIG תשלם ל-7 נשים שתבעו את ביל קוסבי על הוצאת דיבה
לבית המשפט במדינת מסצ'וסטס הוגשו מסמכים המציגים פשרה עם 7 מתלוננות נגד השחקן המרצה עונש מאסר על תקיפה מינית | דוברו של קוסבי אישר כי הושג הסדר, אך התעקש שקוסבי אינו מי שישלם למתלוננות
שבע נשים שהאשימו את ביל קוסבי בתקיפה מינית, ולאחר מכן תבעו אותו על הוצאת דיבה לאחר שנציגיו האשימו אותן בשקר, הגיעו להסכם כספי על פיצוין, כך עולה ממסמכים שהוגשו ביום שישי האחרון לבית המשפט הפדרלי במסצ'וסטס. לכאורה לידיעה הזו אין קשר לענף הביטוח, אך ההסכם שנחתם אינן בין התובעות לקוסבי, אלא לחברת הביטוח AIG.

"התובעות ישבו את תביעותיהן נגד קוסבי", אמר על פי הניו יורק טיימס עורך הדין של שבע הנשים, ג'וזף קמארטה. "כל אחת מהתובעות מרוצה מההסדר". קמארטה אמר כי פרטי ההסדר חסויים וכי העסקה עדיין ממתינה לאישור בית המשפט. 

דוברו של קוסבי, אנדרו ווייט, אישר כי הושג הסדר, אך התעקש שקוסבי אינו מי שישלם. במקום זאת, הוא אמר, חברת הביטוח של קוסבי, AIG, היא שתשלם. "AIG החליטה ליישב מקרים אלה, ללא ידיעתו או הסכמתו. קוסבי מכחיש בתוקף את הטענות שהועלו נגדו בתביעות הדיבה האלה, והוא שומר על חפותו".

הטענות כי קוסבי ואנשיו השמיצו את המתלוננות מתנהלות בנפרד מהתביעות הפליליות נגד קוסבי במדינת פנסילבניה, בהן הוא נמצא אשם בשנה שעברה בתקיפה מינית של אישה, אנדריאה קונסטנד שמה, בביתו ליד פילדלפיה ב-2004. קוסבי, בן 81, מרצה גזר דין של שלוש עד עשר שנים בכלא שמור היטב, אם כי ערער על פסק הדין וממשיך לטעון לחפותו.

על פי החוק האמריקני, לאחר שהגישו תלונה על תקיפה מינית, שבע הנשים לא יכלו לתבוע את קוסבי בטענה הקשורה ישירות להאשמות הפליליות, משום שחוק ההתיישנות על מקרים אלו חל. במקום זאת, הם הגישו תביעות דיבה, בטענה כי הטענות נגדן היו שקריות.

קוסבי הכחיש את כל הטענות, ונלחם בטענות בתביעה נגדית, שהוגשה לראשונה בשנת 2014 על ידי אישה בשם תמרה גרין. לאחר מכן הצטרפו אליה מתלוננות נוספות: תרז סריגנסה, לינדה טרייץ, ברברה באומן, ג'ואן תרשיס, לואיזה מוריץ (שחקנית שמתה בחודש ינואר האחרון בגיל 72) ואנג'לה לסלי.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011