האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
אילוסטרציה
כתבות נוספות
 
AIG LOW COST זכתה בפרס "ההשקה המנצחת" של איגוד השיווק הישראלי
מתוך נימוקי השופטים: המהלך זכה לתהודה רבה ולסיקור רב והרפורמה חייבה את המתחרים להציע מסלולים זהים ל-AIG
חברת AIG זכתה בפרס "ההשקה המנצחת" של איגוד השיווק הישראלי, לאחר שוועדת החדשנות של האיגוד בחרה את ' AIG - AIG LOW COST' כמהלך ההשקה של הרבעון הראשון לשנת 2019.
 
נימוקי השופטים: "שוק ביטוחי הרכב בישראל הוא שוק תחרותי מאוד, שבמהלך השנה האחרונה עבר טלטלה חזקה שבאה לידי ביטוי בפרסום ישיר לקהל של חברות מסורתיות שעד כה לא פעלו בשוק זה, שינוי בהתנהגות הצרכן, שמעוניין במוצר המותאם אישית לצרכיו והלגיטימציה שמקבל עולם ה'לואו קוסט', אשר מתחיל להתפתח לתחומים חדשים ויוצא מעולמות התיירות והתעופה. על רקע שינויים אלה, משיקה AIG את השירות AIG LOW COST ומאפשרת לצרכן הישראלי, לראשונה בישראל, לבחור מבין מגוון מסלולים כמה לשלם ועל מה לשלם בביטוח הרכב, וכל זאת על פי הרגלי הנהיגה שלו".

עוד נכתב בנימוקי השופטים: "החדשנות בביטוח ה-LOW COST של AIG היא בראש ובראשונה, הבאת מודל ה'לואו קוסט' משווקים שונים אל תוך שוק ביטוח הרכב, מודל שאף מותג לא השתמש בו. הפעילות השיווקית שליוותה את המהלך באה לידי ביטוי בפרסומת טלוויזיה חדשה והומוריסטית בכיכובו של הפרזנטור מריאנו אידלמן, בשילוט חוצות, בתשדירי רדיו, בפעילות בדיגיטל ובסרט HOW TO, אשר מקיף את כל המידע שהצרכן צריך אודות השירות החדש".

עוד מציינים השופטים כי "התוצאה לא איחרה להגיע - ההשקה של AIG הייתה כל כך מוצלחת, עד שמעבר לכך שהניעה את השוק להשיק מוצרים בעלי ערך לצרכן, היא יצרה קטגוריה חדשה של 'ביטוחי לואו קוסט' בהובלתה. כמו כן, המהלך יצר גידול בביקוש לביטוחי רכב של AIG (עלייה של 10% בכל חודש מאז השקת המהלך בפברואר 2019). המהלך זכה לתהודה רבה ולסיקור רב והרפורמה חייבה את המתחרים להציע מסלולים זהים ל-AIG".

מאיגוד השיווק הישראלי נמסר: "השקת שירות AIG LOW COST הוכיחה כיצד השקה מוצלחת אחת, המבוססת על חדשנות ומקוריות, מייצרת ערך ללקוחות וערך לחברה ומצליחה לבדל אותה, ולמעלה מזה - לשנות את הערך המוצע לצרכן בשוק שלם. אנו שמחים להמשיך ולבחון השקות מוצלחות, ושמחים אף יותר להכריז בכל רבעון על ההשקות המנצחות".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
תגיות:
חברות ופעילים:
מוצרים:
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011