המסגר 18, תל אביב, 67776
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
טל גולדפינגר צילום: יח"צ
כתבות נוספות
 
גולדפינגר זכתה בקמפיין הפרסום של לשכת סוכני הביטוח
חברת התקשורת והאסטרטגיה תוביל את הקמפיין השנתי של לשכת סוכני הביטוח בהיקף של כמיליון שקלים | רוזנפלד: רואים בקמפיין השנתי שלנו אחד מן האמצעים החשובים ביותר להובלת המסר של הלשכה
בתום הליך מכרזי שכלל הגשת אסטרטגיה ובניית קמפיין פרסום זכתה זרוע הפרסום של חברת גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה בהובלת קמפיין לשכת סוכני הביטוח שיכלול טלוויזיה ודיגיטל בהיקף של כמיליון שקלים.

כזכור, גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה זכתה במכרז היח"צ של לשכת סוכני הביטוח לפני מספר חודשים וכאמור, הוועד המנהל של לשכת סוכני הביטוח, בחר בהם גם כמשרד הפרסום של הלשכה. 

מלשכת סוכני הביטוח נמסר כי הוועד המנהל שהתכנס בזום, בחן וראיין את כל המועמדים שעלו לשלב הסופי ולאחר בחינת כלל ההצעות והאסטרטגיות שהוצעו ללשכה בחרו בגולדפינגר. 

ליאור רוזנפלד, נשיא הלשכה: "הלשכה משנה את פניה וכפי שניתן לראות בעת האחרונה אנחנו מתמקדים בנושא השירותיות למבוטחים ובהיותנו מוקד ידע מקצועי על מנת לאפשר להם לקבל את הכיסויים הביטוחיים המתאימים להם ביותר. המסרים של הלשכה בנושא זה אחידים וברורים. כך, בהתאם למטרות שלנו, לשמור על המבוטח הגשנו עתירה כנגד ראש רשות שוק ההון על כך שאפשר לחברות האשראי למכור ביטוחים ואגב כך להשתמש בבסיסי הנתונים שיש להם על כל לקוחותיהם. כמו כן, פעלנו נחרצות נגד חברות הביטוח שסירבו למכור (או תמחרו בתעריף יקר להחריד) ביטוחי נסיעות לחו"ל לאזרחי ישראל מעל גיל 60".

אופיר פרבר, מנהל זרוע הפרסום של גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה: "אנחנו שמחים ונרגשים לממש את האסטרטגייה שבנינו יחד עם לשכת סוכני הביטוח ועבורה. הקמפיין השנתי של לשכת סוכני הביטוח ישמש כשלב ההשקה של האסטרטגיה שמזכירה לכולנו באופן חד וברור שסוכן הביטוח הוא המבוגר האחראי בענף, כאשר רק טובת המבוטח עומדת לנגד עיניו. אנחנו מודים לליאור רוזנפלד ולשכת סוכני הביטוח על האמון ורואים בביצוע הקמפיין את השליחות האישית שלנו שבסופו של דבר תהפוך את ענף הביטוח כולו למקום טוב יותר עבור המבוטחים".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011