האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ישראל גרטי
כתבות נוספות
 
לשכת סוכני הביטוח פנתה לחברות הביטוח: האריכו אוטומטית את פוליסות אוקטובר
יו"ר הוועדה האלמנטרית, ישראל גרטי, קרא למנכ"לי החברות לנצל את האפשרות הרגולטורית לאור הסגר המתקרב, כך שהציבור יעבור את מצב החירום, והמבוטחים יסיימו להסדיר את עניינים הביטוחיים
"אנו פונים אליך כמנכ"ל החברה, כי תפעלו ברוח רשות שוק ההון לעשות שימוש בשיקול הדעת שניתן לכם, על פי החוזר ולהודיע באופן גורף לכלל המבוטחים כי תוענק להם, ארכה אוטומטית לאחר תום תקופת הביטוח , כך שהציבור יעבור את מצב החרום בו אנו נמצאים, והמבוטחים יסיימו להסדיר את עניינים הביטוחיים, מתוך ידיעה כי באותה תקופת ביטוח מאורכת, אשר תוגדר על ידיכם, נסיר מהציבור דאגה אחת מיותרת, כאשר הם מצויים סגורים בבתים", כך כתב היום (ה') יו"ר הוועדה האלמנטרית בלשכת סוכני הביטוח, ישראל גרטי, למנכ"לי חברות הביטוח.
 
גרטי הסביר במכתבו כי "אנו נמצאים בתקופה של אי ודאות, וציבור המבוטחים נושא את עיניו אל סוכני הביטוח כדי שיעניק לו פתרונות מתאימים. אנו מצידנו, סוכני הביטוח, פועלים להושיט יד ולסייע לציבור המבוטחים, הן ביחס לחסכונות המתכווצים מיום ליום והן ביחס לביטוחים השונים שכה נדרשים בימים אלו, במספר מישורים לרבות בצמצום ביטוחים עסקיים, עקב סגירת מקומות עבודה והוצאת חלק מהעובדים לחל"ת, מחד, ובין אם בהגברת מיגון עקב עודף מלאי מאידך וכן במישור ביטוחי הפרט".

הוא ציין כי מדינת ישראל צועדת לקראת תקופת סגר מוחלטת של שבועיים לכל הפחות, ולכן יש להיערך כבר עתה לחידושי ביטוח באוקטובר. "אנו בלשכת סוכני הביטוח מבקשים להאריך את הביטוחים לציבור במהלך חודש אוקטובר בהתאם להוראת השעה שניתנה לחברות מרשות שוק ההון ביחס לחוזר חידוש הביטוח. לחברת הביטוח קיימת אפשרות רגולטורית על פי הוראת השעה להאריך את הפוליסה ללא הסכמה מוקדמת של הלקוח", הסביר יו"ר הוועדה האלמנטרית בלשכת סוכני הביטוח.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011