האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
מוטי ארבל (מימין) ואיגור מורי
כתבות נוספות
 
התקציב, הסערה, בית החולים והתלונה במשטרה: פוצצה ישיבת המועצה הארצית של לשכת סוכני הביטוח
לאחר פיצוץ הישיבה הגיע יו"ר ועדת הבריאות איגור מורי לחדר המיון ושוחרר לאחר בדיקות | היום הגיש תלונה במשטרה נגד המנכ"ל בטענה לתקיפה | תוצאות ההצבעה לא אושרו סופית ובלשכה יצטרכו לאשר את התקציב בקרוב
המתחים בתוך לשכת סוכני הביטוח מסרבים לגווע גם שלוש שנים אל תוך הקדנציה הנוכחית. לעדיף נודע כי ישיבת המועצה הארצית שנערכה ביום חמישי האחרון, במטרה לאשר את הדוחות הכספיים של לשכת סוכני הביטוח, התפוצצה לקראת סיומה, לפני שכל חברי המועצה הצביעו בשאלה אם לאשר את המאזן הכספי.
 
את הישיבה ניהל יו"ר המועצה הארצית, מקסים דרעי, כאשר מי שהיה אחראי על הצד הטכני היה יו"ר ועדת הבריאות, איגור מורי. לאחר חמש שעות של דיונים על הדוחות הכספיים, בין היתר סביב השפעת הקורונה על פעילות הלשכה ומציאת פתרונות לביטול הכנסים הפיזיים, ניגשו חברי המועצה להצבעה.

הם החלו להצביע, בתהליך ארוך שכלל כניסה ויציאה של חברי המועצה לזום, אך תוצאות ההצבעה לא הוכרזו באופן רשמי במהלך הישיבה. זאת כיוון שעוד לפני שהסתיימו ההצבעה וספירת הקולות, התחוללה מהומה בחדר ממנו נוהלה הישיבה. על פי עדויות, מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח, מוטי ארבל, נכנס לחדר בעת ההצבעה, ניתק את המחשב ששלט על שיחת הזום ולקח אותו מהחדר. בעקבות האירוע חש מורי ברע ופונה לבית החולים, שם עבר סדרת בדיקות ושוחרר לביתו לאחר מספר שעות. הבוקר הגיע מורי לתחנת לב תל אביב והגיש תלונה נגד מנכ"ל לשכת סוכני הביטוח בטענה לתקיפה. הישיבה עצמה תועדה בזום, והתיעוד יוכל אולי לספק תשובות ברורות לגבי מה שהתרחש ביום חמישי האחרון. 

מורי אמר לעדיף כי "זהו אירוע חמור, פגיעה בבעל תפקיד בלשכה. חשתי מאוים וגם חשתי ברע וכתוצאה מכך נאלצתי להגיע לבית החולים ולשהות בחדר המיון עד אמצע הלילה. הטיפול הרפואי טרם הסתיים ואני נדרש לבצע בדיקה רפואית נוספת. לא יעלה על הדעת שעובד שכיר, כמו מנכ"ל הלשכה, יחבל במהלך הצבעה ועוד יגרום לנושא משרה ששימש כמזכיר הישיבה לחוש בסכנת פגיעה".

יו"ר המועצה, מקסים דרעי, מסר לעדיף: "כיו"ר המועצה, שהינו בעל הסמכות בעניין ההצבעה, חשוב לי להבהיר כי הישיבה ננעלה על ידי לפני סיום ההצבעה".

כעת יצטרכו בלשכת סוכני הביטוח למצוא כיצד לסיים את הישיבה ולהכריז על התוצאות, על מנת להמשיך בפעילות התקינה, כפי שהיא, כעמותה, מחויבת לעשות. 

לשכת סוכני הביטוח: "מאחלים בריאות לאיגור, בעלי אינטרסים בלשכה מנסים לפרק את הלשכה מתוך הבית"

מלשכת סוכני הביטוח נמסר: ״אנו מאחלים לאיגור בריאות ושיחזור במהרה לעסוק בנושאים העומדים לפניו כיו"ר ועדת הבריאות והסיעוד, שם יש לנו עוד כר נרחב לעשייה.

"בהזדמנות זו אנו שמחים לבשר שהצבעת אישור המאזן עברה למרות ניסיונות חוזרים ונשנים מצד גורמים בעלי אינטרסים בלשכה לפרק את הלשכה מתוך הבית. בימים אלו בהם הערבות ההדדית מקבלת משנה תוקף, לא נותר לנו אלא לאחל לכולם להתעלות מעל לכל פוליטיקה. הלשכה תמשיך לעסוק בעיקר והוא טובת הציבור ומקצועיות הסוכן ומעמדו. באשר להגשת התלונה, לא מוכר לנו האירוע המדובר, הלשכה תשיב לגופי אכיפת החוק ככל שתידרש לכך". 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011