האורן 12, מגשימים, 56910
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ליאור רוזנפלד
כתבות נוספות
 
רוזנפלד בפנייה לנתניהו: להחריג את סוכני הביטוח בתקופת הסגר
נשיא לשכת סוכני הביטוח מסביר במכתב לרוה"מ: חברות הביטוח אשר הוחרגו בתקנות לא מספקות שירותים ישירות לציבור, חרף היותן מפעלים חיוניים, אלא באמצעות סוכני הביטוח, ולכן חיוניות סוכני הביטוח בסיסית והכרחית
נשיא לשכת סוכני הביטוח ליאור רוזנפלד פנה לראש הממשלה בנימין נתניהו בבקשה להרחיב את תקנות הקורונה, ולהחריג את סוכני הביטוח כדי שיוכלו בתקופת הסגר להעניק שירות למבוטחים. המכתב מוען גם לשר המשפטים בני גנץ, שר האוצר ישראל כץ ויו"ר ועדת החוקה חוק ומשפט ח"כ יעקב אשר.
 
במכתב ששלח בשם הלשכה, כתב רוזנפלד כי הוא מבקש שההתקנות בסעיף לענף 'שוק ההון' יורחב כך שיוסף את סוכני הביטוח יחד עם חברות הביטוח באופן הבא (במודגש התוספת): "גוף מוסדי כהגדרתו בחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (ביטוח) התשמ"א 1981 (להלן חוק הפיקוח על הביטוח) וסוכני הביטוח הפועלים בשמו".

רוזנפלד מסביר במכתב: "אנו נמצאים בתקופה של אי ודאות, וציבור המבוטחים נושא את עיניו אל סוכני הביטוח כדי שאלו יעניקו לו פתרונות מתאימים כפי שהם פועלים ופעלו לאור 10 החודשים אשר חלפו במהלך המשבר בו אנו מצויים.

"סוכני הביטוח, פועלים להושיט יד ולסייע לציבור המבוטחים, הן ביחס לחסכונות המתכווצים מיום ליום והן ביחס לביטוחים השונים שכה נדרשים בימים אלו, במספר מישורים לרבות ביטוחים עסקיים, משמעויות החיסכון הפנסיוני לעובדים מבוטחים אשר הוצאו לחל"ת, הוחזרו מחל"ת ושוב הוצאו, לרבות הפסקות עבודה, וחידושי ביטוח רכב ודירה, בריאות, סיעוד, תאונות וא.כ.ע אשר לצערנו, נתקלנו במקרים שכאלה ביתר שאת בקרב המבוטחים בתקופה זו. למותר לציין כי אלו רק חלק קטן מה פעילות אשר סוכני הביטוח פועלים לספק לציבור בישראל".

"יתרה מכל", ממשיך רוזנפלד, חברות הביטוח אשר הוחרגו בתקנות לא מספקות שירותים ישירות לציבור, חרף היותן מפעלים חיוניים, אלא באמצעות סוכני הביטוח, ולכן חיוניות סוכני הביטוח הינה בסיסית והכרחית בימים אלו כעובדים המשלימים את הצורך של המשק הישראלי ברכישת ביטוח".

נשיא הלשכה מסיים וכותב: "משכך אנו פונים אליכם, נכבדי, זה הזמן לתקן ולהוסיף את ההרחבה לתקנות כדי לאפשר לציבור המבוטחים בישראל לקבל שירות מסוכני הביטוח בימים קשים אלו. נבהיר כי בקשה שכזו כבר הועלתה בעבר על סדר היום וזו העת לשלב את סוכני הביטוח בתקנות".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011