המסגר 18, תל אביב, 67776
טלפון: 
לחץ לצפיה במספר
ליאור רוזנפלד | צילום: סטודיו עדיף
כתבות נוספות
 
ליאור רוזנפלד: אני לא מכיר עוד מקצוע שכל יום וכל היום דנים ובוחשים בהכנסות שלו
נשיא לשכת סוכני הביטוח: אף אחד מהגורמים בשוק ההון והביטוח לא מוותר על משכורתו בסוף החודש, גם לא סוכני הביטוח, שמעניקים ערך מוסף לציבור יותר מכל גורם אחר

 
"מצוינות היא לא מילה גסה ואחת הדרכים לבודד את עצמנו ממוקדים, מוקדנים, מטלפנים ומוכרנים זה להדגיש את הערך המוסף שלנו ויש לנו את זה בענק. אנחנו הגורם המקצועי בענף, האוטוריטה הביטוחית, את זה אומר בכל יום הציבור הכללי - ובהחלט הדגש עליו אנחנו חוזרים מעל כל במה: סוכני הביטוח בישראל ובוודאי שחברי לשכת סוכני הביטוח הם סוכנים מקצועיים הרואים תמיד הם טובת המבוטח לנגד עיניהם", הדגיש ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני הביטוח, בפתח דבריו בוועידת עדיף ה-20.

רוזנפלד הוסיף: "אנחנו לא צריכים ציונים על היותנו אובייקטיבים ולא צריך להזכיר לנו את חשיבות השקיפות. אנחנו לא זקוקים להטפה על דאגה למבוטח, אנחנו עושים זאת עשרות שנים ונעשה זאת בעתיד. אבל שאיש לא יטעה, אובייקטיביות לא באה על חשבון תגמול, אף אחד מהגורמים בשוק ההון והביטוח לא מוותר על משכורתו בסוף החודש, גם לא סוכני הביטוח, שמעניקים ערך מוסף לציבור יותר מכל גורם אחר".

"אנחנו מוכרים מעבר לשירות, לליווי, לטיפול, להכוונה, גם ידע וידע שווה כסף וחייב להגיע ממספר ערוצים", ציין נשיא הלשכה והוסיף: "אני לא מכיר עוד מקצוע שכל יום וכל היום דנים ובוחשים בהכנסות שלו. אנחנו כאן כדי להישאר, להתעצם וכן גם להתפרנס".

נשיא הלשכה דיבר גם פעילות הסוכנים בתקופת הקורונה: "משבר הקורונה הוכיח שאין ענף ביטוח ללא סוכנים, שאין תחליף לאף אחד מאיתנו, אך המשבר הציב מולנו גם אתגרים רבים. באותה תקופה אנחנו מוצאים את עצמך בחזיתות נוספות, מכירות ישירות של חברות הביטוח, פרסומים מטעים, חברות אשראי והרצון של גורמים רגולטוריים לראות כאן שוק אובייקטיבי. השוק כבר קיים כאן אבל סיסמאות ופופוליזם צריך לגבות בהיתכנות, בבדיקת ההשלכות ובראש ובראשונה השלכות לגבי הציבור.

"החוכמה לא נמצאת אצל אף אחד, אף פעם לא במקום אחד. מול כל אלה נמצאת לשכת סוכני הביטוח בשנתה הרביעית לקדנציה, דרוכה מתמיד להעמיד את כל הכלים העומדים לרשותה כדי להבטיח שוק ביטוח שבו הסוכנים יישארו המרכזיים".

בסיום דבריו, אמר רוזנפלד: "אנחנו לא חיים בכותרות, אנחנו חיים ממציאות ואת המציאות יוצרים סוכני הביטוח כל יום וכל שעה. גם בשינוי מציאות, לא ניתן להתעלם מהגוף המרכזי והיחיד שמייצג את סוכני הביטוח בישראל והוא לשכת סוכני הביטוח. שינויים כאלה ואחרים יהיו מחויבים לעבור חקיקה וחקיקה לא תעבור ללא השתתפות לשכת סוכני הביטוח. כך שאל לנו להתרגש מכותרות כאלה ואחרות, יש לנו לשכה חזקה ואנו כתמיד עומדים מאחוריכם".

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
 
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011