שבועון עדיף
עמוד הבית
דפי עדיף
לוח אירועים
 
שלמה החזקות מקדימה הפקדת 103 מיליון שקלים בחשבון נאמנות עבור התשלומים הקרובים למחזיקי האג"ח
בקבוצה מציינים שאין בהפקדת הכסף בחשבון הנאמנות בכדי לשנות את מועדי הפירעונות של קרן וריבית האג"ח
מאת: מערכת עדיף |
26/03/2020 14:16
קבוצת שלמה החזקות דיווחה היום (ה') כי הקדימה את הפקדת הסכומים על חשבון פירעונות קרן וריבית המגיעים למחזיקי איגרות החוב מהסדרות טז', יז' ויח בסך כולל של כ-103 מיליון שקלים עבור חודשים אפריל עד יוני 2020, לפי העניין.

אמש דיווחה הקבוצה את דוחותיה הכספיים לשנת 2019 בהם הציגה יותר מהכפלת רווח הנקי שלה, שעומד בשנת 2019 על סך של 203 מיליון ש"ח, לעומת 93 מיליון שקלים בשנה שעברה.

בקבוצה מציינים שאין בהפקדת הכסף בחשבון הנאמנות בכדי לשנות את מועדי הפירעונות של קרן וריבית האג"ח.
 
שלמה ביטוח מכפילה את הרווח הנקי שלה ל-124 מיליון שקלים ב-2019
25/3/2020
שלמה החזקות: זינוק של 110 מיליון שקלים ברווח הנקי | אסי שמלצר על משבר הקורונה: כולי תקווה כי נצלח את המשבר העולמי על הצד הטוב ביותר
 לדברי אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה החזקות: "לאחר הדוחות המצוינים שהציגה אמש קבוצת 'שלמה החזקות', היה חשוב לנו מאוד שגם מחזיקי האג"ח שלנו ידעו את איתנותה הפיננסית של הקבוצה. החברה הפקידה בחשבון הנאמן סכומים בסך 103 מיליון שקלים, עבור התשלומים המגיעים למחזיקי האג"ח בשלושת החודשים הקרובים. קבוצת שלמה, כמו המשק כולו, נקלעו למשבר הקורונה אשר משפיע על פעילות הקבוצה והמשק בכלל, ללא כל התראה מוקדמת. הקבוצה נכנסת לתקופה זו כשהיא עמידה ואיתנה, וכולי תקווה כי נצלח את המשבר העולמי הזה על הצד הטוב ביותר, לאחריו ממתינות לנו הזדמנויות רבות בכלל התחומים. בעת הזו, חשוב לנו בתור קבוצת הרכב הגדולה והמובילה בישראל, לעמוד לצד העובדים והשותפים שלנו, מחזיקי איגרות החוב של הקבוצה, ולעשות ככל שביכולתנו על מנת לתמוך בהם ובמשפחותיהם בעת הזו ולאפשר לכולנו יציבות רבה ככל הניתן."
 
כתבות נוספות בתחום
מייל:
סיסמא:
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
כל הזכויות שמורות לעדיף תקשורת 2013