שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
"עמדת סוויס רי היא לסווג אינדיווידואליים שמשתמשים באידוי כבעלי סיכון הדומה יותר למעשנים המסורתיים"
במאמר שיתפרסם במגזין עדיף, ענקית ביטוח המשנה סוויס רי דנה בסוגיית הסיגריות האלקטרוניות | האם מדובר בקבוצת סיכון חדשה לגמרי עבור חברות הביטוח? | כיצד מחתמים ומתמחרים אותה?
"אנו עדיין רחוקים כמה שנים מכך שיהיו בידינו ממצאים מחקריים ברורים אשר משווים את ההשפעות הבריאותיות בין סיגריות 'רגילות' לבין אלה האלקטרוניות. הממצאים עשויים להצביע על סיכונים בריאותיים ייחודיים, אשר יחייבו את המבטחים ומבטחי המשנה ליצור סיווג נפרד לקטגוריית האידוי", כך מציינת ענקית ביטוח המשנה סוויס רי, במאמר בנושא סיגריות אלקטרוניות שיופיע במגזין עדיף לרגל כנס הבריאות שיתקיים בשבוע הבא.
 
כמבטחים, אנו עוקבים אחר הסיכונים הבריאותיים הפוטנציאליים של סיגריות אלקטרוניות מאז נכנסו לתמונה כמוצר מחליף ניקוטין בתחילת שנות האלפיים. כבר מתחילת הדרך, הסיגריות האלקטרוניות יצרו אתגרים חדשים, גם בהקשר של חיתום וגם בהקשר של התמחור. כיום, אנו צריכים להתייחס גם לשתי התפתחויות חדשות בתחום: הנטייה שלהן לגרום לעוד מכורים לניקוטין, והסיכונים הבריאותיים שלהן לטווח הארוך, אשר עדיין אינם ידועים", נכתב במאמר.

המאמר מתייחס לשלוש סוגיות עיקריות עבור סוויס רי כמבטחת.: חיתום, תמחור ורגולציה.

חיתום: "נכון להיום, הרוב מסכימים כי אידוי ככל הנראה מזיק פחות מאשר עישון, אך מזיק יותר מאשר לא לעשן כלל. עמדתה של סוויס רי היא לסווג אינדיווידואליים שמשתמשים באידוי כבעלי סיכון אשר דומה יותר למעשנים המסורתיים, מאשר לכאלו שלא מעשנים. שני סוגי המעשנים יראו תוצאה חיובית בבדיקת הניקוטין".

תמחור: "ישנם מבטחים שמעדיפים להתייחס לאוכלוסיית המעשנים רק באידוי, כלא מעשנים. במצב כזה, סוויס רי תעבוד מול לקוחותיה על אסטרטגיות תמחור מתאימות".

רגולציה: "ממשלות ובכירים בתחום הבריאות ברחבי העולם ממשיכים להתמודד עם סוגיית המדיניות הציבורית המורכבת הזו, אשר מעמתת את הבשורה של אלטרנטיבה לעישון בטוח יותר למבוגרים, עם הסיכון העצום ליצירת דור חדש של מעשנים צעירים. זהו נושא מורכב עם תערובת לא פחות מורכבת של תגובות שנעות בין איסור מוחלט על הסף, לבין רישוי קפדני".

* המאמר המלא במגזין עדיף שיופץ לרגל כנס הבריאות שיתקיים ב-16 בספטמבר, אווניו, קרית שדה התעופה

לפרטים ולהרשמה – לחצו כאן

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית