שם משתמש
סיסמא
דן דוברי בישיבת הוועדה המקצועית האירופית לקביעת הסטנדרטים
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
יימשכו הדיונים על יוזמות פיננסיות בין EFPA ישראל לוועדה המקצועית האירופית לקביעת סטנדרטים למקצועות הפיננסים
חברי הוועדה, שקיימה לראשונה את ישיבתה הרבעונית בישראל, נפגשו עם אנשי מפתח משוק הפיננסים הישראלי והתארחו בלשכת סוכני הביטוח | "זהו אירוע היסטורי בעל נקודת מפנה משמעותית בעולם הפיננסים הישראלי"
"חברי הוועדה המקצועית האירופית לקביעת הסטנדרטים למקצועות הפיננסיים יצאו את ישראל עם טעם של עוד ועם מזוודה מלאה ביוזמות פיננסיות ובמוצרי ים המלח", מציינים ב-EFPA ישראל שאירח בשבוע שעבר את משלחת הבכירים מאירופה.
 
הוועדה המקצועית האירופית לקביעת הסטנדרטים למקצועות הפיננסיים קיימה מפגש בישראל
10/11/2019
את המפגש שנערך בהרודס הרצליה אירחו אודי אביטל, דן דוברי ואוהד וייגמן
מיד עם נחיתתם בארצות המוצא שלהם, מצאו לנכון נציגי EFPA ליצור קשר עם מארחיהם בישראל ולהמשיך את הדיונים על היוזמות הפיננסיות שהחלו לרקום בעת שהותם בארץ. "הקשר האירופי פותח פתח משמעותי למתכננים פיננסים ישראלים, בעיקר נוכח המהלכים להאחדת הרגולציה בתחום הפיננסים בין המדינות החברות ב-OECD, שגם ישראל חברה בו", מסבירים בסניף הישראלי של EFPA ומציינים כי במהלך סוף השבוע האחרון, היחסים בין מדינות אירופה לישראל קיבלו חיזוק משמעותי ביותר, כהמשך ישיר לפגישה הרבעונית של הוועדה המקצועית שהתקיימה בישראל זו הפעם הראשונה.

חברי הוועדה, ששמעו רבות על ישראל מפי דן דוברי יו"ר הוועדה המקצועית של EFPA ישראל ואודי אביטל יו"ר EFPA ישראל, "החליטו להאריך את שהותם בישראל כדי לחוות חוויה ארץ ישראלית וחלקם אף צירפו את בני משפחותיהם לאירוע ההיסטורי", כך נמסר.

על שהותם של האורחים בישראל נמסר כי "הנציגים ובני משפחותים, הגיעו עם נחיתתם למלון הרודס הרצליה בו התקיימה ארוחת ערב חגיגית בחסות כלל חברה לביטוח. למחרת היום, חברי הוועדה המקצועית התארחו בלשכת סוכני הביטוח וקיימו את הישיבה הרבעונית ואילו בני משפחותיהם זכו לסיור מודרך ביפו. לאחר ארוחת צהריים מאוחרת המשיכו המשלחת האורחת לירושלים שם זכו האורחים לסיור במחנה יהודה על טעמיו וריחותיו. במהלך סוף השבוע זכו לחוש את ההיסטוריה הישראלית בסיור עשיר בחוויות בירושלים העתיקה, הן זו העליונה והן זו התחתונה, ובהמשכו ביקרו במצדה שם הלכו בעקבות החשמונאים ושמעו את סיפורם היוצא דופן.

"הטעימה הישראלית בה שולבו, היסטוריה, נופים, מזון משובח ופיננסים, הותירה רושם עז בנציגי EFPA ובני משפחותים שיצאו עם מזוודות מלאות במוצרים ישראליים וביוזמות בשיתוף דמויות מפתח משוק הפיננסים הישראלי".

"להרחיב את השערים לפעילות משותפת ישראל-אירופה"

אודי אביטל, יו"ר EFPA ישראל ויו"ר הוועדה המקצועית של לשכת סוכני ביטוח: "במהלך שהותם, זכו האורחים לחוות חוויה יוצאת דופן ולהכיר את מערכות הפיננסים בישראל במעטפת של מזון משובח, נופים משתנים והיסטוריה מרתקת. כל אלה עודדו אותם ליזום פעילויות ולהרחיב את השערים לפעילות משותפת ישראל-אירופה. אחד היתרונות העצומים של החיבור שלנו לקהילה האירופית הוא ההשפעה הרגולטורית של אירופה על ישראל וכמובן החברות שלנו למדינות ה-OECD".

דן דוברי, יו"ר הוועדה המקצועית של EFPA ישראל: "זה כבוד גדול לישראל להיות חלק מהקהילה הפיננסית הבינלאומית והקשר ההולך ומתרחב יאפשר הרחבת פעילויות שתאפשרנה הגדלת סל המוצרים ללקוחות הישראלים ולהגדלת ההכנסות של אנשי המקצוע תוך הגדלת נכסי לקוחותיהם".

שלומית יהב, מנכ"ל מכללת עדיף, שלקחה חלק באירוע: "זהו אירוע היסטורי בעל נקודת מפנה משמעותית בעולם הפיננסים הישראלי. אין זה דבר של מה בכך שהקהילה האירופית מקבלת את ישראל כחברה מן המניין לתוך מעגל הנאמנים האירופי. אנו גאים לקחת חלק מהמהלך ההיסטורי ושמחה על כל שנבחרנו על ידי הקהילה האירופית לשמש כגוף ההכשרה למקצועות הנאמנות. זו מחויבות ואחריות גדולה ואנו מתכוונים למלאה עד תום. בימים אלו אנו נערכים לפתיחתם של מספר קורסים בפיקוח אירופי בתחום הפיננסי כגון מתכנן פיננסי, יועץ פיננסי ורפרנט פיננסי, ובהמשך ייפתחו גם קורסים בתחום הייעוץ העסקי. כל הקורסים בפיקוח ובהסמכה אירופית".

קורס מתכנן פיננסי - לחצו כאן
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית