שם משתמש
סיסמא
כנרת פרזון | צילום: סטודיו עדיף
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
"תיקי השקעות ROBO ADVISING חושפים את הלקוח למגוון רחב של מוצרי השקעה"
כנרת פרזון, מנכ"לית פיורד טכנולוגיות, הסבירה כי מדובר בשירותי השקעות שמאפשרים ללקוח להיכנס בכל סכום השקעה בעלויות נמוכות וליצור תמהיל השקעות בצורה דיגיטלית
"פיורד טכנולוגיות היא בית השקעות דיגיטלי ראשון מסוגו בישראל שפועל בשיטת ROBO ADVISOR", ציינה מנכ"לית החברה כנרת פרזון בכנס הבינלאומי הראשון של EFPA בישראל. "מדובר על שיטה חדשנית לצרוך שירותי השקעות שמאפשרים ללקוח להיכנס בכל סכום השקעה בעלויות נמוכות וליצור תמהיל השקעות, כאשר כלל התהליכים מבוצעים בצורה דיגיטלית. ההרשמה, קבלת ההחלטות וטרום קבלת ההחלטות", הסבירה.
 
לדברי פרזון, "המטרה הסופית היא להחליף את איש המקצוע, מנהל התיקים או יועץ ההשקעות בשלבי טרום קבלת ההחלטה וקבלת ההחלטה היום המחשב יודע לעשות את המתמטיקה והאנליזה בצורה טובה ומהירה וליצור תמהיל השקעות מגוון ללקוח במינימום זמן ועלות".

"אתם המתכננים הפיננסים, אתם הדור הבא של סוכני הביטוח. הראייה שלכם היא הוליסטית וכוללת בחינה של כלל מצבת הנכסים של הלקוח ואתם צריכים להתאים עבורו מוצרי השקעה שיתאימו לאופיו", הסבירה פרזון.

מנכ"לית פיורד טכנולוגיות התייחסה בדבריה לנושא השקיפות: "בעידן בו אתם צרכני ידע, אתם צריכים להכיר טוב את כל מוצרי ההשקעה ויש מגוון רחב של מוצרים. מוצרי השקעה יכולים להיות מסורתיים, קופות גמל, קרנות פנסיה, גמל להשקעה, מוצרי הלוואות והשקעות אלטרנטיביות שמספקים מגוון רחב של פתרונות חיסכון ללקוח הקצה. אבל הבעיה העיקרית בהם היא השקיפות, מוצרים אלו אינם שקופים ברמת הנייר. לכם המתכננים הפיננסים יש אחריות גדולה. אתם צריכים להבין ממה נוצר הרווח במוצר ובמקרים הפחות טובים ממה נגרם הפסד. בתיקי השקעות השקיפות תמיד הייתה מלאה וברמת הנייר כך שבכל רגע נתון ניתן לראות במה אתה מושקע. תיקי השקעות בעולם ה-ROBO ADVISING, בשונה מתיקים מסורתיים, חושפים את הלקוח למגוון רחב של מוצרי השקעה גם בסכומי השקעה נמוכים ובעלויות אפסיות".

לדבריה, יש קרוב ל-7 קטגוריות שונות בתיקים מסוג זה - הלוואות, נדל"ן, השקעות אלטרנטיביות, משאבים טבעיים, אג"ח ומניות בפיזור רחב. עושים זאת באמצעות ETF, קרנות השקעה ותעודות סל ונחשפים למוצרים לא סחירים דרך מוצר נזיל וסחיר".

"כמתכננים פיננסים, אתם צריכים למצוא פתרונות גם עבור כספים נזילים שצריכים להישאר נזילים, הלקוח יכול בכל רגע נתון לראות במה הוא מושקע והוא יכול להחליט אם הוא רוצה להפקיד עוד או למשוך כספים. ובכך יוצרים אלטרנטיבה לכספים נזילים בכל סכום השקעה, הוסיפה.

פרזון סקרה את המוצרים הקיימים היום עבור כספים נזילים. "יש פיקדון בנקאי ותיקי השקעות בהם יש יתרון של נזילות ושקיפות אך אין בהם יתרונות מיסוי. פוליסות חיסכון, גמל להשקעה, מוצרים שהנזילות די מיידית ויש יתרון מיסויי ולכן הסוכנים משווקים אותם כי הם אלטרנטיבה טובה לתיקי השקעות, שנותנת יתרון מיסויי ללקוח אך השקיפות איננה מלאה. בהשקעות אלטרנטיביות היתרון העיקרי הוא שאין קורלציה לשוק ההון לרוב או שישנה קורלציה חלקית אבל הם לא מספקים שום יתרון מיסויי. בנוסף, הנזילות בהן לא מלאה או חלקית ולפעמים צריך לנעול את הכספים לתקופות ארוכות".

"ברובו אדוויזור, פרט לעובדה שהכספים נזילים והשקיפות מלאה, יש יתרון מיסויי גדול בזכות העבודה עם ברוקרים זרים, חברות ענק, שמספקות את הגישה לשווקים. הברוקרים יוצרים הטבה מיסויית ללקוח בכך שאין ניכוי מס במקור. לראשונה אתם יכולים לייצר תיק השקעות נזיל ללקוח עם יתרונות מיסוי", הדגישה פרזון.

פרזון הרחיבה בעניין הברוקרים וציינה כי "פעילותנו מפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך בישראל ואנו פועלים באמצעות מספר ברוקרים זרים, מהגדולים בעולם. הם מספקים גישה לכלל המוצרים והשווקים בעלויות אפסיות ומספקים פתרון להגנה על כספי המשקיעים עם ביטוח מלא על הכספים. הלקוח לא מעביר כספים לצד ג' ויש ביטוח מלא על ידי גוף ששייך לממשלת ארה"ב. הגופים ענקיים, יותר מכל הבנקים בישראל יחד, ואנו מקבלים חשבון השקעות שמפוקח על ידי הרשות לני"ע וגם על ידי רשויות מחמירות ורגולטורים אמריקאים וזרים ברחבי העולם".

על החיבור לפעילות החברה הסבירה פרזון: "אפשר להצטרף לשירות בצורה דיגיטלית בשלושה שלבים פשוטים, בלי צורך להיפגש עם איש המקצוע. אחד היתרונות שיש לכם כמתכננים פיננסים, הוא שאתם מבצעים הפניה בלבד ונהנים לראשונה מעמלות נפרעים והיקף עבור מוצר השקעות ישיר.. השירות כולו מונגש ללקוח בצורה ישירה, הוא יכול להיכנס ותוך חמש דקות ליצור לעצמו תיק השקעות".
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
1. אחת הנשים המענייניות בתעשיה
לירון, 22/1/2020
יצא לי לשמוע אותה באחד הכנסים,היחידה שדיברה לעניין והשבה את תשומת ליבי
2. אחת הנשים המענייניות בתעשיה
לירון, 22/1/2020
יצא לי לשמוע אותה באחד הכנסים,היחידה שדיברה לעניין והשבה את תשומת ליבי
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית