שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
שלמה ביטוח מכפילה את הרווח הנקי שלה ל-124 מיליון שקלים ב-2019
שלמה החזקות: זינוק של 110 מיליון שקלים ברווח הנקי | אסי שמלצר על משבר הקורונה: כולי תקווה כי נצלח את המשבר העולמי על הצד הטוב ביותר
חברת שלמה ביטוח מכפילה את הרווח הנקי שלה שעומד על סך של 124 מיליון שקלים בשנת 2019, לעומת 62 מיליון שקלים בשנה הקודמת. הרווחים מהשקעות והכנסות המימון עומדים בשנת 2019 על 84 מיליון שקלים, בהשוואה לסך של 11 מיליון שקלים, בתקופה המקבילה אשתקד. חברת הביטוח מראה גם שיפור בתוצאות החיתומיות בביטוח חובה.
נתונים אלה עולים מהדוחות הכספיים שפירסמה היום (ד') שלמה החזקות לרבעון הרביעי ולשנת 2019.

הכנסות שלמה החזקות בשנת 2019 עמדו על כ- 3.705 מיליארד שקלים, בהשוואה ל-3.598 מיליארד שקלים אשתקד. הרווח הגולמי של חברת ההחזקות עומד על 724 מיליון שקלים, בהשוואה ל-617 מיליון שקלים אשתקד. הרווח הנקי של חברת ההחזקות בשנת 2019 עמד על 203 מיליון שקלים - גבוה ב-118% מזה שנרשם בשנת 2018, 93 מיליון שקלים.

ברבעון האחרון של שנת 2019, רשמה חברת ההחזקות הכנסות של כ-895 מיליון שקלים, כאשר הרווח הגולמי עמד על 204 מיליון ש"ח, לעומת 160 מיליון שקלים ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי של חברת ההחזקות ברבעון זה עמד על 62 מיליון שקלים, לעומת 5 מיליון שקלים בתקופה המקבילה אשתקד.

חטיבות הרכב והאשראי של הקבוצה מציגות רווח נקי של 83 מיליון שקלים בשנת 2019.

לדברי אסי שמלצר, יו"ר קבוצת שלמה החזקות: "בדוחות שאנו מפרסמים ניתן לראות את הצמיחה המשמעותית בחברת הביטוח, שהביאה בעצמה להישג חסר תקדים של הכפלת הרווח הנקי בתוך שנה בלבד".

שמלצר הוסיף: קבוצת שלמה, כמו המשק כולו, נקלעו למשבר הקורונה אשר משפיע על פעילות הקבוצה והמשק בכלל, ללא כל התראה מוקדמת. הקבוצה נכנסת לתקופה זו כשהיא עמידה ואיתנה, וכולי תקווה כי נצלח את המשבר העולמי הזה על הצד הטוב ביותר, לאחריו ממתינות לנו הזדמנויות רבות בכלל התחומים. בעת הזו, חשוב לנו בתור קבוצת הרכב הגדולה והמובילה בישראל, לעמוד לצד העובדים שלנו ולעשות ככל שביכולתנו על מנת לתמוך בהם ובמשפחותיהם בעת הזו".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית