שם משתמש
סיסמא
משה ברקת ויאיר המבורגר / צילומים: סטודיו עדיף ומיה כרמי-דרור
כתבות נוספות בתחום
 
לוח אירועים
תמיכה בענף התיירות ועידוד תוצרת 'כחול לבן': רשות שוק ההון וחברות הביטוח גיבשו צעדי סיוע עקב המשבר
ד"ר משה ברקת קיים דיון עם איגוד חברות הביטוח ומנכ"לי חברות הביטוח, במטרה למצוא דרכים לתמוך בעסקים בישראל ולהקל על המבוטחים
לאור ההשלכות הכלכליות של משבר הקורונה על הציבור, הממונה על שוק ההון, ד"ר משה ברקת, קיים דיון עם איגוד חברות הביטוח וכל מנכ"לי חברות הביטוח בישראל, במטרה למצוא דרכים לתמוך בעסקים בישראל ולהקל על כלל הציבור וביניהם ציבור המבוטחים.

ברשות שוק ההון מציינים כי הרשות פעלה מתחילת המשבר לוודא שחברות הביטוח יהיו ערוכות לתת שירותים קריטיים ללקוחותיהן ויעמדו בכללי ההמשכיות העסקית ואכן החברות עמדו בכללים הנדרשים, ברשות לא התקבלו תלונות ציבור על קשיים משמעותיים מול החברות. לאורך כל התקופה הרשות פרסמה הוראות שמטרתן להקל על ציבור המבוטחים לאור הקשיים שנוצרו בשל משבר הקורונה.

הממונה ומנכ"לי החברות קיימו דיון על מנת לוודא שננקטים הצעדים הנדרשים למען הקלה על הציבור. רוב מנכ"לי החברות ציינו כי צעדים רבים כבר ננקטו על ידם למען הקלה על ציבור המבוטחים, ובהם דחיית תשלומים, הקפאת פוליסות, פריסת חובות ומתן הטבות ללקוחות קיימים וחדשים. סוכם כי צעדים אלו ימשכו ויורחבו.

בנוסף, סוכם כי חברות הביטוח ישימו את החזון הישראלי והתרומה למשק בישראל כמטרה. במסגרת זו סוכם על: עידוד רכישה של מוצרים כחול לבן שיסייעו לעסקים קטנים וכן תמיכה בענף התיירות והמלונאות בישראל בדגש על העיר אילת שנפגעה קשות מהמשבר, בשיתוף התאחדות המלונות בישראל.

בנוסף הצדדים הסכימו שיושם דגש במסגרת תרומות שהחברות מעניקות לקהילה, לאוכלוסיית הגיל השלישי ויוענקו מחשבים או טאבלטים ואמצעי קשר דיגיטליים לאוכלוסיות נזקקות.

הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, ד"ר משה ברקת: "בימים אלו אנחנו מחויבים לחזק את הכלכלה ולסייע לשיקום העסקים, בפרט הקטנים והפגיעים יותר. שוק הביטוח הישראלי בתקופת המשבר הראה את חוסנו וגם את יכולותיו להעניק שירותים הכרחיים עבור האוכלוסיה. כעת, כדי לסייע לציבור ובפרט לעסקים, אני שמח על ההתגייסות של החברות ומשוכנע שהן יתרמו וישפרו את המצב כלפי הקהילה וכלפי לקוחותיהן".

יו"ר איגוד חברות הביטוח, יאיר המבורגר: "מדינת ישראל והעולם כולו נמצאים בתקופה מורכבת לאור התפשטות נגיף הקורונה. שורת הצעדים שמהותם תרומה לקהילה נועדה לסייע בזמנים אלה לכלל הציבור לרבות המבוטחים, ואני מברך על שיתוף הפעולה בין רשות שוק ההון וחברות הביטוח. אני מקווה כי הציבור הישראלי יידע ימים טובים יותר במהרה, ומאחל בראש ובראשונה בריאות לכולם".
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית