שם משתמש
סיסמא
יוסי דורי, מנכ"ל כ.נ.ף ומנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים / צילום: סיון פרג'
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
כלל חברה לביטוח בע"מ
 
לוח אירועים
כלל ביטוח ופיננסים חתמה על שותפות אסטרטגית עם זרוע ההשקעות של MetLife
היקף ההשקעה: כ-200 מיליון דולר לכל אחת מהחברות | במסגרת השותפות יוקם פורטפוליו של מבני תעשייה, לוגיסטיקה ובתי מגורים להשכרה במיקומים מרכזיים ברחבי ארה"ב, בשווי כולל של כ-1.2 מיליארד דולר
קבוצת כלל ביטוח ופיננסים חתמה על שותפות אסטרטגית עם זרוע ההשקעות של חברת הביטוח האמריקאית MetLife, להקמת פורטפוליו של מבני תעשייה, לוגיסטיקה ומגורים להשכרה במיקומים מרכזיים ברחבי ארה"ב, בשווי כולל של כ-1.2 מיליארד דולר.

במסגרת השותפות, ישקיעו MetLife וקבוצת כלל כ-200 מיליון דולר כל אחת בפרויקטים של פיתוח נכסים חדשים במטרה להחזיקם לטווח ארוך כנכסים מניבים (אסטרטגיית Build to Core).

יוסי דורי, מנכ"ל כ.נ.ף מנהל חטיבת ההשקעות בכלל ביטוח ופיננסים: "מדובר בשותפות אסטרטגית וחשובה עבור קבוצת כלל ביטוח ופיננסים עם MetLife, מחברות הביטוח הגדולות בארה"ב. לשותפות זו, ערך משמעותי בהגדלת היקפי ההשקעה לאורך זמן, העמקת הידע והניסיון בתחומי הפיתוח בארה"ב וחשיפה לעסקאות ולאסטרטגיות השקעה נוספות בעתיד. אפיק השקעה זה, מעניק לנו חשיפה לנכסים חדשים מסוג Class A בסקטור התעשייה והלוגיסטיקה בארה"ב ויאפשר לנו להשיא תשואה עודפת עבור עמיתינו. הסכם זה הוא בעל חשיבות רבה עבורנו, כגוף מוסדי ישראלי המשקיע, לראשונה, באופן ישיר בפיתוח נכסי נדל"ן בחו"ל".

עם השקת השותפות, הוציאו לפועל כלל ביטוח ופיננסים ו-MetLifeכבר שלושה פרויקטים: פרויקט מגורים המכיל 232 יח"ד ושטחי מסחר בדרום מערב פורטלנד, פרויקט המכיל 377 יח"ד בצפון מזרח וושינגטון DC ופרויקט לפיתוח מרכז הפצה בהיקף של כ- 810 אלף ר"ר. לאחרונה, אושרו שני פרויקטים נוספים של פיתוח נכסיLast Mile בהיקף של כ- 300 אלף ר"ר בנבדה, אשר יושכרו מיד עם השלמת בנייתם (pre lease) לתקופה של 15 שנים, לחברת Amazon.

על פי תנאי השותפות, MetLife Investment Management (MIM), זרוע ההשקעות של MetLife, תפעל לאיתור פרויקטים העומדים בקריטריונים שהוגדרו מראש ע"י השותפות, כאשר כל פרויקט יאושר באופן ספציפי ע"י צוות פנימי של כ.נ.ף, זרוע ההשקעות של כלל ביטוח ופיננסים. כלל ו- MetLifeיחברו ליזמים מקומיים בעלי ניסיון ומוניטין מוכחים, לצורך הקמת פרויקטים אשר בנייתם נתמכת ע"י היסודות הכלכליים והדמוגרפיים בתתי השווקים הרלוונטיים. MIM תפקח על הליך הבנייה ותנהל את הנכסים לאחר סיום הקמתם לאור ניסיונה העשיר בהשקעות מסוג זה ופלטפורמה רחבה ומקצועית לאיתור, הוצאה לפועל וניהול פרויקטים, לצד פריסה פיזית ברחבי ארה"ב, באמצעות משרדים מקומיים ורשת קשרים עם יזמים מובילים.

את העסקה הוביל מטעם כלל ביטוח ופיננסים עידן גולומב, מנהל ענף נדל"ן בינלאומי בחטיבת השקעות. את כלל ייצגו בעסקה עו"ד לורנס שטרנטל מפירמת Greenberg Traurig, בהובלת עו"ד צחי דרוקר, סמנכ"ל בכיר ומנהל תחום מטה מקצועי ויועמ"ש של כ.נ.ף.

MetLife היא אחת מחברות הביטוח הגדולות בארה"ב. MIM, זרוע ההשקעות של MetLife, מנהלת נכסים בהיקף של כ-600 מיליארד דולר נכון ל-31 לדצמבר 2019, מתוכם נכסי נדל"ן בהיקף של 91.7 מיליארד דולר.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית