שם משתמש
סיסמא
מימין: סמי בבקוב וגיל גבע / צילומים: ורדי כהנא ורונן אקרמן
כתבות נוספות בתחום
חברות קשורות
הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע"מ
 
לוח אירועים
הראל ותדהר יקימו את הקומפלקס החדש של הקריה האקדמית אונו
העסקה נאמדת בעלות הקמה של למעלה מ-550 מליון שקלים | הפרויקט יאחד את שלוחות הקריה האקדמית אונו בכלל בקעת אונו לקומפלקס שיתפרס על פני מגרש בשטח של 13.7 דונם
קבוצת הנדל"ן תדהר וקבוצת הפיננסים הראל מודיעות הבוקר (ד') כי המיזם המשותף של שתי הקבוצות נבחר להקים את הקומפלקס החדש של הקריה האקדמית אונו בעסקה שנאמדת בעלות הקמה של יותר מ-550 מיליון שקלים.

הפרויקט החדש אותו תתכנן ותבנה תדהר, יאחד את שלוחות הקריה האקדמית בקריית אונו והקמפוס החרדי באור יהודה לקומפלקס אחד רחב היקף שיתפרס על פני מגרש בשטח של 13.7 דונם שנרכש בעלות הנאמדת ב-100 מיליון שקלים מדי יעקב אטרקצ׳י, עליו יוקמו כ-54,000 מ"ר של קמפוס אקדמי מתקדם, מעונות סטודנטים, שטחי מסחר ומשרדים. המיזם המשותף של תדהר והראל חתמו על הסכם הקמה ושכירות לתקופה של 25 שנים עם הקריה האקדמית אונו. דמי השכירות השנתיים בגין מבנה המכללה לבדו, אשר יכלול כ 30,000 מ"ר מוערכים ב כ-22 מיליון שקלים בשנה.

תדהר והראל נבחרו על ידי הקריה האקדמית אונו בסיומו של משא ומתן בו התמודדו שש קבוצות.

במעמד החתימה, תדהר הראל והקריה האקדמית אונו סיכמו על קרן מלגות לעשור הקרוב עבור סטודנטים מהפריפריה בהיקף של 2 מיליון שקלים שיוקצו לכ-100 סטודנטים.

סמי בבקוב, משנה למנכ"ל ומנהל חטיבת ההשקעות בהראל: "בתחילת חודש מרץ האחרון חתמה הראל עם תדהר על שיתוף פעולה אסטרטגי, ראשון מסוגו בישראל, במסגרתו ייזום, פיתוח והרחבת תיק המניבים של מוצרי חסכון ארוך הטווח אותם מנהלת החברה, במטרה לגוון את תיק הנדל"ן של עמיתי הראל. קומפלקס הקריה האקדמית הינו סנונית ראשונה בשיתוף פעולה ארוך טווח שיביא לידי מימוש את יכולותיהן של שתי החברות העוצמתיות בתחומן בשוק".

גיל גבע, יו"ר הקבוצה והדירקטוריון: "אנו גאים לבנות את הקומפלקס החדש של הקריה האקדמית אונו וליצור קרקע פורייה לחינוך דור העתיד של מדינת ישראל בתנאים הטובים ביותר וברמה הגבוה ביותר שיש. מדובר בעסקה ייחודית אותה אנו מובילים משלב רכישת הקרקע ועד למסירת הקומפלקס האקדמי שהשלמתו מתוכננת לקראת פתיחת השנה האקדמית בשנת 2023. השותפות של תדהר והראל עם יכולות גבוהות- כל אחת בתחומה, מאפשרת לנו לפרוץ יחד קדימה ולקחת את תחום המניבים המתפתח בשתי החברות אל הרמה הבאה. יכולות היזום, התכנון והביצוע, שפתחנו לאורך השנים, בשילוב העוצמה של הראל הם הבסיס לתוכנית פיתוח משמעותית אשר צופה עשור קדימה".

רנן הרטמן, מנכ"ל ומייסד הקריה האקדמית אונו: "אנו שמחים ונרגשים לפתוח את הקמפוס הרב תרבותי הראשון בישראל אשר יאגד בתוכו את כלל המגזרים והתרבויות ולמעשה יתמודד עם האתגרים של מדינת ישראל לעשורים הקרובים . במסגרת מהלך זה הקמפוס החרדי והכללי ימוזגו לקמפוס אחד וזוהי הפעם הראשונה שקמפוס חרדי יופעל לצד חילוני. אנו מאמינים שמהאקדמיה תצא הבשורה כיצד ניתן לחיות זה לצד זה ולעצב מדיניות שתדע להתמודד עם האוכלוסיות השונות ולהעצים אותן מבלי לפגוע באורחות חייהם. הקמפוס החדש והמודרני ישלב את הטכנולוגיות החדשות ביותר, דרכי ההוראה המתקדמות ויעניק חווית לימודים שטרם נראתה בישראל".

את קבוצת תדהר והראל ייצגו בעסקה עו״ד אפי לוי וסיוון רוזנברג ממשרד עו״ד עמית-פולק-מטלון.

את הקריה האקדמית ייצגו בעסקה עו״ד אמיר עמר, עו״ד יעקב כהן ועו״ד אמנון קולבק ממשרד AYR.
 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית