שם משתמש
סיסמא
 
לוח אירועים
בחירות דיגיטליות: הוועדות המדרגות את נבחרי השנה פגשו את המועמדים
בכירי הגופים המוסדיים וספקי השירות הציגו פעילותם בפני הוועדות המקצועיות המדרגות את נבחרי השנה 2020 | הצבעת הקהל הרחב תתאפשר עד מוצ"ש בחצות | הזוכים יוכרזו באירועי ועידת עדיף, שישודרו ב-23-24 בדצמבר
ועידת עדיף ה-20 מתקרבת ואיתה גם אירועי ההכרזה על נבחרי השנה של עדיף לשנת 2020. כמעט 50 אנשי מקצוע בכירים בתעשיית הביטוח, החיסכון ארוך הטווח והפיננסים התכנסו השבוע (ב') למפגש דיגיטלי מיוחד של הוועדות המקצועיות שהקימה עדיף לדירוג הנבחרים. השנה, בצל הקורונה, נערך המפגש באמצעות אפליקציית זום, ואל מול חברי הוועדות הציגו מנכ"לים של חברות ביטוח, קרנות פנסיה ובתי השקעות, לצד בכירים אחרים בגופים המוסדיים וספקי שירות, את הפעילות שלהם בשנה האחרונה. הזוכים בקטגוריות השונות יוכרזו באירועי ועידת עדיף אשר יערכו השנה ב-23-24 בדצמבר, ויהיו פתוחים לכולם בפלטפורמה הדיגיטלית שפיתחה עדיף.
 


אווירת התחרות ניכרה היטב באוויר, כאשר כמעט כל הגופים שהופיעו בפני הוועדה הגיעו מצוידים במצגת מושקעת המגובה במספרים, בהשוואות ובמסרים חדים שנועדו לגרום לחברי הוועדות להצביע עבורם, בשלושת התחומים עליהם נשען הענף – חיסכון ארוך טווח ופיננסים, ביטוח כללי וביטוחי בריאות וסיעוד. סדר היום נפתח בהתכנסות של הוועדה לחיסכון ארוך טווח ופיננסים והשקעות אלטרנטיביות. לאחר מכן התכנסה הוועדה המתמחה בביטוח כללי והיום נחתם עם הוועדה המורכבת מאנשי מקצוע העוסקים בביטוחי בריאות וסיעוד. ההצגה בפני הוועדות תסתיים היום, עם הצגת הפעילות של בתי הסוכן (קטגוריה חדשה) ומנהלי ההסדרים.

פרופ' זיו רייך, דיקאן בית הספר לביטוח, המכללה האקדמית נתניה, המשמש גם השנה כיו"ר ועדת הביקורת על התהליך, הסביר טרם תחילת הצגת המועמדויות על הליך הבחירה, ורועי ויינברגר, העורך הראשי של עדיף, וכפיר לוי, מנכ"ל עדיף, ניהלו את סדר היום. בפני חברי הוועדה הוצגו לצד המצגות של המתמודדים גם תוצאות ניתוח כמותי שערך אנליסט הביטוח, רו"ח מאיר סלייטר, לנתונים הכמותיים שהגישו המועמדים בקטגוריות הרלוונטיות.

באותו היום פתחה עדיף את ההצבעה בקטגוריות השונות לבחירת הקהל הרחב, בקישור זה. משקל הצבעת הציבור עומד על 10%, בעוד משקל הוועדות המקצועיות הינו 70%, למעט בקטגוריות עם ניתוח כמותי, אז יעמוד משקל הצבעת הוועדה על 50% ומשקל הניתוח הכמותי על 20%. עיתונאי הביטוח והפיננסים מצביעים גם הם, וקולם יהווה 20% מסך ההצבעות.

בין חברי הוועדה לחיסכון ארוך טווח ופיננסים נמצאים (לפי סדר א'-ב') אבי רוזנבאום, אודי חברוני, אופירה אליאב, אייל פז, אילה אבני, אילנית גולדפרב, בני שיזף, ברק אצילי, גיל יניב, דורית טנא פרצ'יק, דני גיגי, יובל ארנון, יוסי כהן, ניר וטנר, עמיר טל, רועי אופיר ורועי כרמון.

בוועדה שבחנה את הפעילות בביטוח כללי חברים בין היתר איציק מליק, אלעד נווה, גיל ספיר, דני פינקלשטיין, חיים אטקין, יעקב קיהל, מורלי דורי ושחר רון

בוועדה שבחנה את הפעילות בבריאות חברים איגור מורי, איילת ערוסי, איציק משה, גבי נקבלי, דורון איתן, דורון הורנפלד, ורדה לבקוביץ, עדי בשן, עו"ד רבקה אדלין ושי אופז. בנוסף, השתתפו בוועדות לאורך כל היום אנשי מקצוע המעורים בכל תחומי הפעילות, בהם אודי כץ, אלכס קפלון, אריה אברמוביץ, בועז ליננברג, יוסי מנור, נאוה חרובי, עמיעד בן מאיר, צבי ורדי, רם אמית וגיא עולמי.

מי הזוכים שלכם? לדירוג נבחרי השנה – לחצו כאן
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית