שם משתמש
סיסמא
ד"ר אברהם לווינגליק | צילום: יח"צ
חברות קשורות
אגודת האקטוארים בישראל
 
לוח אירועים
אגודת האקטוארים אישרה תקנים מקצועיים חדשים בתחומי האקטואריה
התקנים החדשים מתייחסים לניהול סיכונים, ניהול מודלים וחישוב חשבונאי של הטבות ותנאים סוציאליים לעובדים
אגודת האקטוארים בישראל אימצה בימים האחרונים ארבעה תקנים מקצועיים חדשים, כולל קוד אתי חדש. בעקבות אישורם, הם יחייבו מעתה את האקטוארים בישראל חברי האגודה, בפעילותם השוטפת בחברות הביטוח, בגופי הפנסיה, בשוק החופשי ובמגוון סביבות עבודה נוספות, שבהן עובדים האקטוארים.
 
אגודת האקטוארים קיימה את כל מבחני ההסמכה השנה למרות מגפת הקורונה
21/12/2020
עופר ברנדט, יו"ר ועדת ההכשרה המקצועית של האגודה: הבחינות הותאמו לתקופת הקורונה ובוצעו ללא דופי באמצעות פלטפורמות דיגיטליות, לטובת המשך התקדמותם המקצועית של האקטוארים
במפגש זום של האגודה, בהשתתפות קרוב ל-150 אקטוארים ברמות הסמכה שונות, הוצגו התקנים המקצועיים לאחר גיבושם בוועדת התקנים המקצועית ולאחר התייחסות חברי האגודה בטרם פורסמו באופן רשמי. במסגרת זו הציגו האקטואריות מלי מרגליות ולאורה גומז שני תקנים חדשים בניהול סיכונים, האקטואר עמיעד בן מאיר תקן חדש בניהול מודלים בכל תחומי האקטואריה והאקטואר שמואל יכמן תקן חדש בחישוב חשבונאי של הטבות ותנאים סוציאליים לעובדים. בנוסף, הוצג במפגש זום קודם של האגודה קוד אתי חדש מחייב. 

לדברי ד"ר אברהם לווינגליק, יו"ר ועדת התקנים המקצועיים באגודת האקטוארים, "אימוץ התקנים החדשים הוא חלק מתהליך מתמשך של האגודה, כגוף מקצועי מוביל המחויב ביישום הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים של ארגון האקטוארים הבינלאומי, ה-IAA, תוך התאמתם למאפייני השוק הישראלי". 

עוד מבהיר ד"ר לווינגליק, כי "לארבעת התקנים שאושרו באגודת האקטוארים, צפויים להצטרף עוד שלושה תקנים חדשים, שגובשו בוועדה ויפורסמו בקרוב להתייחסות חברי האגודה. שלושה תקנים אחרים, הנוגעים לתביעות תלויות, הושלמו ואושרו לפני מספר שנים. סך הכל, אם כן, תשלים האגודה את אימוצם והתאמתם של עשרה תקנים במהלך השנים האחרונות". 

בתוך כך, השלימה לאחרונה אגודת האקטוארים בישראל מהלכים משמעותיים נוספים, בהם: ביצוע שינויים מהותיים בתקנון האגודה לטובת העצמת מעמדם וזכויותיהם של אקטוארים, שאינם אקטוארים מוסמכים; והשלמת מלוא מבחני ההסמכה אשר תוכננו השנה, למרות מגפת הקורונה, שכללו בסך-הכל את קיומן של 161 בחינות מקוונות. 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית