שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
מור קופות גמל חתמה על הסכם שותפות עם קבוצת חג'ג' בפרויקט סומייל 121 בתל אביב
תחזיק ב-20% מהשותפות שתרכוש מגרש בקרן הרחובות אבן גבירול וז'בוטינסקי בתל אביב בתמורה ל-163 מיליון שקלים, בתוספת מע"מ
מור קופות גמל הפכה היום (ג') שותפה של קבוצת חג'ג' ייזום נדל"ן בפרויקט 'סומייל 121'. כך דיווחה קבוצת חג'ג' לבורסה. הפרוייקט נמצא במתחם סומייל (סמל) היוקרתי בתל אביב, בקרן הרחובות אבן גבירול וז'בוטינסקי.
 
בהתאם להסכם, הצדדים יקימו שותפות מוגבלת, כאשר חג'ג' סומייל 121, חברה בת של קבוצת חג'ג, תהיה השותף הכללי בשותפות ותחזיק ב-0.1% מהשותפות, חג'ג' סומייל 122, גם היא חברה בת, תהיה שותף מוגבל בשותפות ותחזיק ב-79.9% מהשותפות, ואילו מור תהיה שותף מוגבל בשותפות ותחזיק ב-20% מהשותפות. חג'ג' מבהירה בדיווח לבורסה כי חלקה של מור לא ידולל ויוותר 20% מהזכויות בשותפות גם אם תבוצענה השקעות נוספות בהון השותפות.

השותפות תרכוש את מקרקעי מגרש סומייל 121, פרט לזכויות במגרש אשר נמצאות כבר בבעלות חג'ג סומייל 122, וזאת בתמורה לסך של כ-163 מיליון שקלים, בתוספת מע"מ. ניהול השותפות והפרויקט יעשה על ידי חג'ג' סומייל 121 בלבד, בכובעה כשותף כללי, למעט ביחס לנושאים אשר יידרשו גם את הסכמת מור וחג'ג' סומייל 122.

עוד הוסכם, בין היתר, כי מור תעמיד לטובת השותפות הלוואות בעלים בסך כולל של 36.6 מיליון שקלים, כאשר למעט בנסיבות שהוסכמו, אי העמדת הון עצמי כאמור על ידי מור תביא לאיבוד זכויותיה בפרויקט ותחייב אותה בפיצוי לחג'ג' סומייל 122. יתרת המימון שיידרש לפרויקט יכול להיעשות באמצעות מימון חיצוני וככל ויידרש, חג'ג' סומייל 122 תעמיד לטובת השותפות הלוואות בעלים בסך יתרת ההון העצמי שיידרש.

קבוצת חג'ג מדגישה, כי כניסתו לתוקף של ההסכם מותנית באישור מוסדות הצדדים להתקשרות בתוך 14 ימים ממועד חתימתו, וכן בקבלת אישור בית משפט השלום בבת ים לרכישת מקרקעי הפרויקט על ידי השותפות מאת כונס הכנסים שמונה עליהם בתוך 180 ימים ממועד חתימת ההסכם.

 
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית