שבועון עדיף
עמוד הבית
דפי עדיף
לוח אירועים
 
מוצר חדש במרקטפרו: Justdrive - כיסוי הגה חכם לנסיעה בטוחה
ההתקן החיצוני המולבש על הגה הרכב מאפשר למשתמש לשלוט בצורה כמעט מלאה על מכשיר הסמארטפון ולבצע מגוון פעולות באמצעות תפעול אפליקציה ייחודית
מאת: מערכת עדיף |
11/07/2019 12:02
בשורה לסוכני המרקטפרו: Justdrive - כיסוי הגה חכם המוצע במיזם משדרג את חווית הנסיעה בכל הקשור לתפעול הטלפון הנייד בזמן הנהיגה והשליטה על אלמנטים שונים במכשיר הסמארטפון.

Justdrive הינו התקן חיצוני שמולבש על הגה הרכב ומעניק למשתמש מגוון רחב של אפשרויות, שעד כה היו שמורות לציוד מתקדם ויקר יותר. המוצר מאפשר למשתמש לשלוט בצורה כמעט מוחלטת על מכשיר הסמארטפון, זאת הודות למשטח פעולה חכם שקיים בחלקו הימני של התושב להגה. משטח זה מאפשר לנהג לתפעל אפליקציה ייחודית שפותחה על ידי צוות החברה דרכה ניתן לבצע מגוון פעולות, זאת מבלי להוריד את העיניים מהכביש או לגעת בטלפון הנייד. 

Justdrive איך זה עובד? 

כיסוי ההגה החכם מתממשק בקלות לטלפון הסלולרי שלכם באמצעות בלוטות', וכולל כפתור חכם המאפשר הפעלה של הטלפון באמצעות נגיעה של אצבע אחת בו, בלי להסתכל על המכשיר, בלי להסיט מבט מהכביש ובלי לגעת במכשיר הסלולרי עצמו. 

בעזרת הכפתור החכם, ניתן לשמוע בקול את הודעות הוואטסאפ שהגיעו בעברית, לשלוח תשובה באמצעות דיבור וזיהוי הקול שלנו, ניתן לשמוע את תוכן הודעות ה-SMS ולהכתיב תשובה, ניתן לתת הוראות באמצעות קול על מנת לנווט לכתובת (ווייז, מפות גוגל), ניתן לבקש לשמוע רדיו מתוך רשימת 30 אלף תחנות מהעולם ומישראל, לבקש מהמכשיר שינגן מוזיקה על פי סגנון מוגדר ומועדף או לנגן את הפלייליסט הרצוי, וכמובן גם לבקש לחייג לכל אחד הנמצא ברשימת אנשי הקשר שלכם בסלולרי וגם לקבל שיחות נכנסות.פרטים נוספים באתר המרקטפרו - לחצו כאן
 
מייל:
סיסמא:
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
כל הזכויות שמורות לעדיף תקשורת 2013