שבועון עדיף
עמוד הבית
דפי עדיף
לוח אירועים
 
עדיף תקשורת בע"מ היא חברת התקשורת המובילה בישראל בתחום הביטוח והחיסכון ארוך הטווח. החברה מרכזת עבור פעילי הענף את כל החדשות, המידע, הידע והכלים הנדרשים להם לעבודתם. לעדיף מערכת חדשות מקצועית, עצמאית ואובייקטיבית, והיא יוזמת ומרחיבה כל העת את שיתופי הפעולה שלה עם גופים מובילים בתחומם.

בחזון החברה נכתב, כבר בעת הקמתה בשנת 1998, כי עדיף תחתור באופן מתמיד להוות אוטוריטה בתחומי העשייה שהגדירה לעצמה. עוד שמנו לעצמנו למטרה לספק לכל הפעילים בענף, תשתית מקצועית רחבה ומידע ממוקד המסייעים להם בעבודתם היומיומית. זאת, תוך שימת דגש על מתן מידע אמין ואיכותי לכלל לקוחותינו. עדיף מממשת מידי יום את חזונה ופועלת להרחבת הידע והשירותים אותם היא מציעה.

החתירה המתמדת למימוש החזון מחייבת שמירה על מובילות בפיתוח כלים ושירותים חדשניים, המותאמים לצורכי השוק, אשר יחד מהווים את "ארגז הכלים השלם" לסוכן, ליועץ ולכלל הפעילים בתחום, תחת קורת גג אחת.

בראשית הדרך התחלנו עם עיתון פקס. היום עדיף היא הלב הפועם של שוק החיסכון ארוך הטווח, המתחדש כל העת לקראת הפיכתו לשוק משוכלל.

לעדיף פורטל אינטרנט עשיר במידע ובו אינדקס לקוחות, כלים שימושיים ופורום מומחים; מגזין מודפס, המופץ מידי חודש באלפי עותקים; שבועון המהווה סיכום שבועי מקיף לנעשה בענף; וניוזלטר אלקטרוני, המופץ מידי יום. כמו כן, עדיף מפיקה מדריכים מקצועיים, עיתוני לקוחות ופרסומים נוספים.

מידי שנה עדיף מפיקה חמישה כנסים וועידות, המהווים מקום מפגש מרכזי לפעילים בענף: כנס אלמנטר, ועידת הסוכנים והיועצים, כנס ענף ביטוחי הבריאות והסיעוד, כנס המעסיקים, וגולת הכותרת – ועידת עדיף, הוועידה המרכזית של הענף.

בימים בהם ענף החיסכון הפנסיוני הופך לתחום מרכזי הנוגע לכל אדם, אנו פועלים להפיץ את המידע הנרחב שצברנו גם למעגלי לקוחות נוספים: מעסיקים ולקוחות הקצה - הצרכנים.
אנו מחויבים להמשיך ולהוות חלק אינטגרלי משוק הביטוח, הפנסיה והפיננסים. גוף הפועל בהרמוניה עם כלל הפעילים בענף – חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, גופי הגמל, בתי הסוכן והסוכנים.
כל הזכויות שמורות לעדיף תקשורת 2013