שם משתמש
סיסמא
לוח אירועים
ביום ג': כנס מעסיקים של עדיף - מציאות פנסיונית חדשה
האירוע, בחסות אלטשולר שחם, ייערך במתכונת היברידית המשלבת התכנסות פיזית וחוויית צפייה דיגיטלית
השינויים והתמורות בשוק הפנסיה והעבודה יעמדו במרכזו של כנס מעסיקים שתערוך עדיף תקשורת בשבוע הבא, יום ג', 22.6.21 – בחסות בית ההשקעות אלטשולר שחם. הכנס ייערך במתכונת היברידית – וישודר בפלטפורמה דיגיטלית מתקדמת במקביל להתכנסות הפיזית בסטוקו תל אביב.
 
בכנס נעסוק בהרחבה ברפורמות המשמעותיות שחווה שוק הפנסיה בישראל ובאחריות המוטלת על המעסיקים בכל הנוגע לחיסכון הפנסיוני של עובדיהם – לרבות הכוונה וליווי מקצועי של העובד.

עוד נעסוק בתהפוכות שחווה בשנה האחרונה שוק העבודה בעקבות הקורונה שאילצה את המעסיקים והעובדים להסתגל במהירות לשינויים ולהתמודד עם אתגרים שמשפיעים גם על מערכת היחסים בין העובדים והמעסיקים.

בכנס יערכו שני פאנלים מרכזיים: פאנל אשר יעסוק בחיסכון הפנסיוני במחזור חיי העובדים, אותו ינחה ירון שמאי, יועץ פנסיוני ושותף במשרד הייעוץ גונן את גלזנר. בפאנל ישתתפו עומר בן יאיר, מנהל מקצועי חיסכון ארוך טווח באלטשולר שחם גמל ופנסיה; שרון אלמגור, יועצת פנסיונית ופיננסית וענת כהן, מנהלת שכר ותגמול באסותא מרכזים רפואיים.

מושב נוסף יעסוק באתגרי שוק העבודה בעידן הפוסט קורונה. את הפאנל ינחה עו”ד עופר יוחננוף, מומחה ליחסי עבודה, דיני עבודה וניהול סיכונים בעולם העבודה, וישתתפו בו: עו”ד רבקה ורבנר, הממונה הראשית על יחסי עבודה, משרד העבודה והשירותים החברתיים; ד”ר איריס סולנצ’יק-כהן, מנכ”לית חבר הון אנושי ועו”ד אורלי ג’רבי, שותפה, ראש מחלקת דיני עבודה ויחסי עבודה, הרצוג פוקס נאמן.

בכנס גם ייערך ראיון משותף עם עו”ד שלומי לויה, סמנכ”ל משפט וממשל, איגוד לשכות המסחר ועו”ד מיכל וקסמן, ראש אגף עבודה ומשאבי אנוש בהתאחדות התעשיינים. את השניים תראיין אילה אבני, מנכ”ל סיטרין ייעוץ פנסיוני.

ריאיון נוסף בכנס ייערך עם ארז וילף, מנהל השקעות תחום קופות גמל ופנסיה באלטשולר שחם. את הריאיון ינהל שחר רון, מנכ”ל קרן הון סיכון Launch It Capital.

התחרות הגוברת בעולם הפנסיה ומיקומו של אלטשולר שחם בשוק החיסכון הפנסיוני בישראל יעמדו במרכזו של ראיון שייערך בכנס עם ענת כנפו תבור, סמנכ”ל קרן הפנסיה ותפעול באלטשולר שחם גמל ופנסיה. את הריאיון יערוך רמי דיין, יועץ פנסיוני ומומחה לפרישה.

לילך הירשהורן, מנהלת מערך המכירות לקוחות עסקיים ופרטיים באלטשולר שחם, תרצה בנושא: מענה הוליסטי לשוק הצומח ביותר בעולם החיסכון ארוך הטווח.

מאיה הרן-רוזן, חוקרת באגף הפיננסי בחטיבת המחקר, בנק ישראל, תציג את השפעות משיכות הכספים ממוצרי חיסכון בעתות משבר. עמיר טל, מנכ”ל המסלקה הפנסיונית, יספר על שירותי מידע על עובדים עבור המעסיק.

ענבל סיטון, מנהלת מחלקת מעסיקים באלטשולר שחם, תציג למשתתפים טיפים להתנהלות נכונה בכל הנוגע לתפעול ההסדר הפנסיוני.

הכנס ייחתם בהרצאתה של מלי אלקובי, מייעצת לארגונים בתחום האיזון בין העבודה לחיים הפרטיים וחווית עובד, בנושא: עוברים לניהול ארגון היברידי – מדור ה-X עד לדור ה-Z.

את הכנס ינחה כפיר לוי, מנכ”ל עדיף תקשורת.
 
הוסף כתבה למזוודה אישית
הוסף למזוודה אישית


גולש יקר,

תכני האתר ומוצרי עדיף מיועדים למנויים בלבד.

מנויי עדיף נהנים מחבילת ערך מושלמת: יותר מידע חדשותי, יותר ידע ויותר שירותים חדשים וייחודיים.

באפשרותך לצפות בתכני האתר באופן מיידי על ידי רישום קצר לקבלת מנוי היכרות ללא כל התחייבות.
הרשמה
שם פרטי:
שם משפחה:
שם חברה:
טלפון:
תפקיד:
אימייל:
סיסמא:
אישור סיסמא:
הנני מאשר את
 תנאי השימוש
באתר
אבקש לקבל עדכונים, חדשות ומידע שיווקי
הרשם וגלוש
כניסת מנוים
מייל:
סיסמא:
 
כניסה
 
הוסף תגובה לכתבה זו
כינוי:
אימייל:
כותרת:
תוכן:
אין לכתוב הודעה המפרה את  תנאי השימוש של Anet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב
עדיין אין תגובות לכתבה זו.
 
עקבו אחרינו
כל הזכויות שמורות לאתר ANET.co.il 2011
המסלקה הפנסיונית